reklamı kapat

POPÜLER

apple

Apple tarafından yakında gelecek iki önemli ürün

Teknoloji devi Apple, yakında zaman iki önemli ürünle karşımıza çıkacak gibi görünüyor. İşte gelen bilgiler, yeni detaylar;

Apple’ın 2020’deki ürün tanıtımları aralıklı olarak sürüyor. Koronavirüs nedeniyle değişen yeni dönemde firmadan çok yakında iki ürün daha geliyor. Bunlardan birisinin yeni bir AirPods olduğu söyleniyor. Ancak bunun tam olarak hangisi olduğu bilinmiyor. Apple şu an birden fazla AirPods geliştiriyor. Burada yakında gelecek modelin AirPods Pro’nun gürültü engelleme olmayan uygun fiyatlı “Lite” versiyonu olabileceği aktarılıyor. Ayrıca firmadan yeni iMac ya da iMac’lerin de geleceği aktarılıyor. Intel’in 10. nesil işlemcileri ile donatılacak yeni bilgisayarların, aynı tasarımı devam ettireceği düşünülüyor. Apple’ın burada yeni monitörü Pro Display XDR benzeri bir tasarımı henüz iMac tarafında düşünmediği aktarılıyor. Bu da üzüyor. Çünkü tasarım çok uzun zamandır değişmiyor. Kişiler firmadan uzun süredir ince çerçeveli bir 32-inç iMac bekliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple, en son yeni 13 inç MacBook Pro ile karşımıza çıktı

Diğer yeni MacBook dizüstü bilgisayar modelleri gibi sorunsuz klavye üstüne kurulan dizüstü, tasarımsal olarak geçmiş modeller ile aynı görünüyor. Bünyesinde Touch Bar yer alan 13 inç True Tone özelliğine sahip ekranlı cihaz, bünyesinde sadece USB-C portları (2 adet) ve kulaklık girişi taşıyor. Uzay grisi ve gümüş olmak üzere iki farklı versiyonu bulunan dizüstünün, Türkiye’de temel üç farklı donanım seviyesi bulunuyor. Dizüstü en altta 4 çekirdekli 10. nesil Intel Core i5 işlemci, Intel Iris Plus Graphics 645 ekran kartı, 8 GB RAM ve 256 GB SSD ile alınabiliyor. Bu modelin fiyatı 11.199 TL seviyesinde. Dizüstü en üstte ise 4 çekirdekli 10. nesil Intel Core i7 işlemci, Intel Iris Plus Graphics ekran kartı, 32 GB RAM ve 4 TB SSD ile elde edilebiliyor. Bu versiyon için fiyat  tam 30 bin TL seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Xbox One X için hazırlanan çok özel versiyon