reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air

Yeni MacBook Air, 24-inç iMac gibi çok renkli geliyor

Sağlam kaynaklara göre Apple’dan önümüzdeki dönemde gelecek yeni MacBook Air, yeni 24-inç iMac gibi çok renkli bir kişiliğe sahip olacak.

Bu bilgi direkt olarak iMac’lerin renkli olacağı bilgisini veren sızıntı kaynağı Jon Prosser‘dan geliyor. Prosser da bu bilgiyi iMac renklerini bilen kaynaktan almış durumda.

Bu açıdan bir sonraki MacBook Air modeli en az yedi farklı renk seçeneği sahip olacak gibi görünüyor. Renkli gövde, iMac gibi sabit olmayan MacBook Air gibi taşınabilir bir model için çok daha önemli görünüyor.

Kişiler genellikle yeni iMac’in renklerine çok fazla önem vermiş değil. Ancak MacBook Air’in hitap ettiği kitle, satın aldığı ürünün rengine çok dikkat edecektir. Çünkü bu ürün her yere götürülecek ve sürekli göz önünde alacak.

Bu açıdan Air’in renkli olması çok mantıklı görünüyor ve dikkat çekeceğe benziyor. Apple Silikon işlemcili olacak dizüstü için hazırlanan yukarıda gördüğünüz renklerin temsili olduğunu belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Yeni MacBook Air dışında Apple’dan başka ürünler de geliyor

Örneğin 14 inç ve 16 inç ekranlara sahip M1 / M1x ya da M2 işlemcili yeni MacBook Pro modelleri de kesin olarak yolda.

Firmadan ayrıca M1 / M1x ya da M2 işlemcili 32 inç iMac modeli de bekleniyor. Aynı zamanda firmanın yine M1 / M1x ya da M2 işlemcili bir “ufak boyutlu” Mac Pro geliştirdiği de biliniyor.

Ayrıca Apple’ın yeni AirPods Pro ve AirPods 3 için tanıtım hazırlığı yaptığı da biliniyor. Bu her iki ürünün de yakında gelme ihtimali bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın