reklamı kapat

POPÜLER

MacBook Air

M2 işlemcili ve renkli MacBook Air’ın çıkışı dönemiyle ilgili son iddia

Apple, iPhone 12 ve yeni iMac modellerinde capcanlı renkleri kullanmaya başladı. Kullanıcılardan gelen geri bildirimler olumlu olmuş olacak ki şirket bir taraftan da yeni MacBook Air ile ilgili çalışmalarını sürdürüyor.

Daha önce ortaya çıkan iddialarda yeni MacBook Air’ın yeni iMac modellerinde olduğu gibi canlı renk seçeneklerine sahip olacağı belirtilmişti. Büyük bir ihtimalle renkli tasarımla karşımıza çıkması beklenen yeni Air’ın önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacağı iddia ediliyor. Dylan isimli bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşılan bilgilerde yeni modelde M2 işlemcisinin yer alacağı söyleniyor. Apple imzalı M1 işlemcisinin geliştirilmiş bir versiyonu olacağı belirtilen M2 işlemcisinin çok daha iddialı bir performans sergilemesi bekleniyor. M1 ile başarılı bir işlemciye imza atan Apple’ın M2 işlemcisiyle performansı bir adım daha yukarı taşıyacağını söyleyebiliriz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Renkli MacBook Air’ın satış fiyatı ne olacak?

Ekran tarafına bakıldığında 12,9 inçlik iPad Pro’da kullanılan mini-LED ekran teknolojisinin yeni MacBook Air’da da göreceğimiz konuşuluyor. Daha ince ekran çerçeveleriyle daha iddialı bir görünüm sunmasını beklediğimiz yeni MacBook Air’ın satış fiyatıyla ilgili bir dedikodu henüz ortaya çıkmış değil.

İlginizi Çekebilir

Renk değiştirebilen telefon prototipi