reklamı kapat

POPÜLER

Apple

Apple’ın çok yakında tanıtacağı yeni ürünü ortaya çıktı

 - Güncelleme: 07 Mayıs 2020 16:36

Teknoloji devi Apple, kısa süre önce yakında zamanda iki önemli ürünle karşımıza çıkacak demiştik. Şimdi bunlar arasına bir yenisi daha ekleniyor.

Apple, 2020’nin başından bu yana koronavirüs etkisiyle aralıklı yeni ürün tanıtımlarını sürdürüyor. Şimdi ise firmadan yeni Apple TV 4K geliyor deniyor. Satışa hazır olduğu aktarılan ürün, söylendiği kadarıyla gücünü A12X işlemciden alıyor ve 64 GB / 128 GB dahili depolama seçenekleriyle geliyor. Kod adının Neptune T1125 olduğu aktarılan model, bünyesinde çok büyük bir yenilik taşıyacak gibi durmuyor. Burada yeni TV 4K ile sadece performans konusunda bir artış yapılacak izlenimi oluşuyor. Bazı beklentilerin aksine 8K desteği olmayan ve bu da şimdilik çok gerekli olmayan ürün, çok ama çok yakında Türkiye dahil birçok pazarda elde edilebilecek gibi görünüyor. Fiyat henüz bilinmiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple aşka ürünler geliştiriyor

Yeni ürünlerden birisinin yeni bir AirPods olduğu söyleniyor. Ancak bunun tam olarak hangisi olduğu bilinmiyor. Apple şu an birden fazla AirPods geliştiriyor. Burada yakında gelecek modelin AirPods Pro’nun gürültü engelleme olmayan uygun fiyatlı “Lite” versiyonu olabileceği aktarılıyor. Ayrıca firmadan yeni iMac ya da iMac’lerin de geleceği aktarılıyor. Intel’in 10. nesil işlemcileri ile donatılacak yeni bilgisayarların, aynı tasarımı devam ettireceği düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir

Xbox One X için hazırlanan çok özel versiyon

İLGİLİ HABERLER