reklamı kapat

POPÜLER

Apple iMac

Yeni tasarıma sahip iMac bekleyenler için kötü haber geldi

Teknoloji devi Apple ve yeni tasarıma sahip iMac modelleri uzun süredir gündeme. Ancak yeni tasarım şimdilik rafa kalkmış durumda.

Çok ama çok uzun zamandır aynı tasarımı kullanan hepsi bir arada bilgisayar modeli Apple iMac, geçtiğimiz aydan bu yana tasarımsal olarak sonunda yenileniyor denilmişti. Bu konuda yapılan ilk sızıntıda iPad Pro’lar ile benzer bir tasarım çizgisinde geldiği ve ince çerçeveler üzerine kurulduğu aktarılan yeni model, esasen Pro Display XDR‘ın tasarımına yakın bir çizgide karşımıza çıkacak denilmişti. Ancak sağlam bir kaynak iMac’ler için kısa vadede bir tasarım güncellemesi gelmeyecek diyor. Yani yukarıdaki modern tasarım rafa kalkmış durumda. Bu da elbette kötü görünüyor. Sadece donanımsal olarak yenilenecek yeni iMac’lerin, satışa ise ağustos ayında sunulacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Apple’dan yeni iMac yanında yakında başka ürünler de geliyor

Bir kaynağa göre Apple, ağustos ve ekim ayları arasında AirPods Studio kablosuz kulaklık, Apple Silikon işlemcili MacBook, Apple Silikon işlemcili 13 inç MacBook Pro, yeni iPad Pro, iPhone 12 serisi ve yeni HomePod modelleri da yolda bulunuyor. Ancak bunların halen yüzde 100 kesin olmadığını belirtelim. Bu arada Apple’ın kendi geliştirdiği Apple Silikon işlemciyi iMac’lere de koyacağını belirtmek gerekiyor.

Görsel kaynak: MacRumors

İlginizi Çekebilir

Son dönemde çıkan en iddialı akıllı telefon