reklamı kapat

POPÜLER

Fiat Egea

Fiat Egea ve ailenin önemli üyeleri için erteleme kampanyası

Fiat Egea için mayıs ayına özel ödemeleri üç ay boyunca ertelenirken, kredi ve vade konularında da kullanıcılara avantajlar sağlanıyor.

Fiat, mayıs ayına özel düzenlediği satış kampanyası ile otomobil sahibi olmayı kolaylaştırıyor. Cazip faiz avantajları ve kredi erteleme seçeneklerinin sunulduğu kampanyada, Koç Kredi aracılığıyla Fiat Egea ailesinde 50 bin TL’ye 24 ay boyunca yüzde 0,99 faiz avantajı geçerli oluyor. 3 ay erteleme imkanı da sunulan kredi kapsamında, ilk ödemeler Eylül ayında başlıyor. Egea Sedan modelleri için geçerli olan “otomatik vites hediye” kampanyası da Mayıs ayı boyunca geçerliliğini koruyor. Yeni Tip Koronavirüs (Covid-19) salgınında, herkesin sağlığı için özveriyle görev yapanları da unutmayan Fiat ayrıca, sağlık çalışanlarına özel yüzde 3 indirim sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat Egea ve diğer modeller çevrimiçi olarak değerlendirilebiliyor

Fiat’ın sunduğu fırsatlarla ilgili detaylı bilgiye evden çıkmadan da sahip olunabiliyor. Koronavirüs salgını sürecinde tüm bayilerini online ortama taşıyan Fiat, fiat.com.tr, bayi web siteleri veya sosyal medya aracılığıyla görüntülü görüşme hizmeti veriyor. Öte yandan, satış sonrası hizmetleriyle her daim tüketicinin yanında yer alan marka, pandemi süreci boyunca model yılı gözetmeden, tüm Fiat markalı araçlarda ücretsiz dezenfeksiyon hizmeti sunmayı sürdürüyor. Geçtiğimiz ay mevcut garanti sürelerini Haziran sonuna kadar uzattığını da duyuran marka, bakım sürelerini ise 3 ay veya 3 bin kilometreye kadar esneterek, tüketicinin yanında olmaya devam ediyor.

İlginizi çekebilir

Yerli otomobil tanıtım videosu