reklamı kapat

POPÜLER

Fiat

Otomobil severlere iyi haber; Fiat cephesinden yeni kampanyalar

İtalyan üretici Fiat, tüketiciler için en uygun kredi ve alım seçeneklerini Mart ayında da sürdürüyor. Kampanyanın detayları haberimizde.

Mart ayının başlaması ile birlikte otomobil üreticileri yeni kampanyalarını duyurmaya başladı. Satışlarını pozitif olarak etkilemek isteyen üreticiler faiz ve ödeme koşulları gibi başlıklar altında avantajlar sunuyor. Örneğin Fiat, yeni bir otomobil satın almak isteyen kullanıcılara Mart ayı boyunca avantajlar sağlıyor. Kamu bankalarının sağladığı cazip faiz oranları fırsatı, Fiat Egea model ailesinde; 50 bin TL için 24 ay vadeli yüzde 0.69 faizli kredi imkanıyla sunuluyor. Son dört yıldır Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili olan Egea ailesinin dizel otomatik sedan versiyonları ise ay boyunca manuel şanzımanlı fiyattan sunularak otomobil kullanıcılarını daha fazla konforla buluşturuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Fiat 500X için de bir kampanya mevcut

Fiat’ın cazip kampanyasında; 2020 model 1.4 Fire 95 HP’lik manuel şanzımanlı Egea Sedan 94 bin 900 TL’den tüketicinin beğenisine sunulurken; Egea sedanın dizel otomatik versiyonu ise 159 bin 900 TL’den başlayan fiyatla sahiplerini bekliyor. Mart ayında satışa sunulan 500 Ailesi’nin SUV üyesi yenilen 500X’in Cross gövde tipi 179 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla; Sport gövde tipi ise 199 bin 900 TL’lik başlangıç fiyatıyla Fiat showroom’larında yeni sahiplerini bekliyor.

İlginizi Çekebilir

Citroen’in dikkat çeken en yeni modeli 2020 C3