reklamı kapat

POPÜLER

FIAT Doblo

FIAT Doblo ve FIAT Fiorino için meraklılarını ilgilendiren kampanya

19 Haziran 2019

Ticari araç sınıfının ülkemizdeki iki demirbaşı FIAT Doblo ve FIAT Fiorino, haziran ayı kampanyasıyla da araç sahibi olmayı düşünenlerle buluşuyor.

Fiat Professional tarafından açıklanan ve haziran ayı boyunca geçerli olacak kampanyada “uzatılmış garanti” maddesi ön plana çıkıyor. Bu seçenekle birlikte alınacak olan Fiat Doblo ve Fiat Fiorino modellerinde 50.000 TL için 12 ay vadeli 0 faizli kredi fırsatı karşımıza çıkıyor. Uzatılmış garanti paketi dışında da tercih edilecek olan modellerde, ticari araç departmanının sunduğu avantajlar farklı maddeler üzerinden de kullanıcılarla buluşacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

FIAT Doblo ve FIAT Fiorino’da donanım destek indirimi

Kampanyanın devam etmekte olan diğer detaylarına baktığımızda uzatılmış garanti paketini tercih etmek istemeyenler için de bir opsiyon olduğunu görüyoruz. Bu şekilde alım yapılacak modeller için de 50.000 TL için 12 ay vadeli yüzde 0,99 faizli kredi seçeneği bulunuyor. Kredi kampanyasından yararlanmak yerine nakit alımı tercih edecek müşteriler için ise tüm modellerde 4.000 TL’lik nakit indirim fırsatı sunuluyor. Doblo, Fiorino veya Pratico modellerinde sunulan Yol Arkadaşım Connect uygulama paketiyse haziran ayı boyunca KDV dâhil 200 TL’lik indirimle satın alınabilecek.

İlginizi çekebilir

FIAT Panda çarpışma testi