reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit Bip U akıllı saat

Bütçe dostu Amazfit Bip U akıllı saat tanıtıldı; işte fiyatı

Xiaomi destekli firmalardan Huami, Amazfit akıllı saat ailesine eklenecek Amazfit Bip U modelini sonunda resmi olarak lanse etti.

Görebileceğiniz üzere kare yapılı tasarımı benimseyen yeni akıllı saat modeli Amazfit Bip U, Gorilla Glass 3 ile korunan 1,43 inç 320×302 piksel TFT LCD ekran üstüne kuruluyor, üç farklı renkte karşımıza çıkıyor ve kayış ile beraber 31 gram ağırlığa sahip. Elbette suya karşı dayanıklı olan saat, firmanın yeni nesil tüm sağlık / aktivite ölçüm sensörlerini bünyesinde barındırıyor ve bunlar arasında 7/24 nabız yanında SPO2 sensörü de yer alıyor. Yani saat birçok çok daha pahalı olan rakibi gibi kandaki oksijen değerini ölçebiliyor. 230 mAh pile sahip akıllı saat, 2 saat içerisinde tamamen doldurulabiliyor ve bununla 9 günlük bir pil ömrü getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Tüm telefon bildirimlerini sürpriz olmadığı üzere üzerine alabilen Bip U, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor ve 60 farklı sporu otomatik olarak tanıyabiliyor. Amazfit Bip U bünyesinde yerleşik olarak GPS yer almıyor. Saat burada bağlandığı telefondan GPS verisi çekiyor. Bütçe dostu saatlerin içerisinde genelde GPS bulunmuyor.

Amazfit Bip U akıllı saat ileride Türkiye’ye de gelebilir

Bu akıllı saatin en çok dikkat çeken yani ise fiyatı oluyor. Saatin yurt dışı fiyatı sadece 55 dolar seviyesinde yer alıyor. Amazfit’in bazı ürünleri Türkiye’de Xiaomi tarafından satılıyor ve bu açıdan bu modelin de Türkiye ihtimali bulunuyor. Ancak bunun için henüz resmi bir duyuru yağılmış değil.

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın dikkat çeken katlanabilir telefonu