reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat
Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat
Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat
Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat
Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat

Uygun fiyata 45 gün pil ömrü sunan akıllı saat: Xiaomi Amazfit Bip

Çin’in fiyat performans oranı yüksek akıllı telefonlarıyla ünlü firması Xiaomi, giyilebilir pazarın da büyük bir oyuncusu. Hem kendi ismiyle hem de Huami markasıyla ile önemli ürünler hazırlayan firma, bu sefer karşımıza Amazfit Bip ile çıkıyor. Saat fiyatına oranla sunduklarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Xiaomi Amazfit Bip, kare ekrana sahip bir akıllı saat. Tasarımsal olarak ilk bakışta Apple Watch’ı andıran saat, iOS ile Android akıllı telefonlara Bluetooth üzerinden bağlanabiliyor. Bağlandığı cihazların bildirimlerini üzerine alan ürün, renkli dokunmatik ekranıyla rahatlıkla kontrol edilebiliyor. Her türlü aktivite takibi ve nabız verisini kayıt altına alabilen saat, GPS teknolojisine de sahip. Bu sayede kararlı ölçümler gerçekleştirebilen ürün, özellikle pil ömrüyle öne çıkıyor. Sadece bildirimler ile 30 gün, aktivite takibi kapatıldığı zaman ise toplamda 45 gün pil ömrü sunabilen akıllı saat, böylece oldukça kullanışlı bir seçenek halini alıyor. Sadece 31 gram ağırlığı bulunan ürün, dört farklı renk seçeneğine sahip.

Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat

Xiaomi Amazfit Bip

Şirketin kendi geliştirdiği işletim sistemini kullanan akıllı saat, bünyesinde tek bir fiziksel kontrol tekerleği taşıyor. Gorilla Glass 3 ile korunan saatin satış fiyatı ise 99 dolar seviyesinde. Saat Türkiye’de ise 344 TL fiyat etiketiyle bulunabiliyor.

İlginizi çekebilir