reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Amazfit Bip A1608

Xiaomi Amazfit Bip akıllı saat satın almayı düşünenlere A101 kampanyası

A101, bu hafta sunacağı kampanyayla akıllı saat satın almayı düşünenleri mutlu edeceğe benziyor. 18 Haziran’da geçerli olacak kampanya kapsamında Xiaomi Amazfit Bip A1608 modeli uygun fiyatla satışa sunuluyor.

Xiaomi’nin en çok satan akıllı saatlerinden biri olan model uygun fiyata akıllı satın almayı düşünenlere göz kırpıyor. Piyasadaki akıllı saatlerin satış fiyatlarının yüksek olduğu göz önüne alınırsa bu modelin bütçe dostu olduğunu söylemek mümkün. Piyasada 410 TL‘ye satılan Amazfit Bip,  A101 mağazalarında 359 TL‘den satışa sunulacak. 1,28 inç renkli ve yansıma önleyici ekranı bünyesinde barındıran model iOS ve Android’li cihazlarla Bluetooth üzerinden iletişim kuruyor. Tam dolu pille 45 güne varan kullanım imkanı vadeden Amazfit Bip, her türlü aktivite takibi ve nabız verisini kayıt altına alabiliyor. GPS teknolojisine de destek veren cihaz sadece 31 gram ağırlığında. Kalp ritmi ölçme yeteneğiyle birlikte uyku takibi yeteceğine de sahip olan Amazfit Bip, şirketin kendi geliştirdiği işletim sistemini kullanıyor ve bünyesinde tek bir fiziksel kontrol tekerleği taşıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Amazfit Bip suya karşı dayanıklı mı?

IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı da dayanıklı olan akıllı saatte pusula da yer alıyor. 2.5 saatte tam şarj olan saatin gövdeside polikarbon bir malzeme tercih ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni arayüz yapısı MIUI 12