reklamı kapat

POPÜLER

Ford Mustang Mach-E
ford tesla

Elektrikli Ford Mustang Mach-E için selamlama niteliğinde ücretsiz hızlı şarj hamlesi

Electrify America, FordMustang Mach-E sahiplerinin ilgisini çekecek ücretsiz hızlı şarj hamlesiyle model üzerindeki ilgiyi biraz daha artırdı.

Geçtiğimiz şubat ayı içerisinde Avrupa versiyonuyla karşımıza çıkarılan Ford Mustang Mach-E için Amerika macerasında artık nabız çok daja yüksek seviyelerde atıyor. Tesla’ya karşı hamle olarak atıla ilk ciddi adım. niteliğide olan modelin sipariş adetleri konusunda markanın beklentilerini aştığı da aşikar. İlgiyi diri tutmak isteyen Electrify America da, Mustang Mach-E sahiplerinin ilgisini çekecek bir hamleyle radarımıza takıldı. Tedarik şirketi, hızlı şarj şebekelerinde beş kez ücretsiz şoklama şarj hizmeti sunacağını duyurdu. Mach-E’nin pil boyutuna bağlı olarak yaklaşık üç ile beş tam hızlı dolumuna eşdeğer olan bu paket standart 75,7 kWh üniteye sahip olanlar için beşten fazla dolumu da mümkün kılıyor.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ford Mustang Mach-E için ücretsiz hızlı şarj kampanyası belirli bir maddeyi kapsıyor

Şirketin sınırlı olarak verdiği ücretsiz hızlı şarj hizmetinde bilinmesi gereken temel bir noktanın varlığı da dikkat çekiyor. Açıklamalara baktığımızda, kullanıcıların araçlarını yüzde 10 ile 80 arasındaki şoklama niteliğindeki şarj yöntemiyle doldurması kampanya kapsamında geçerli sayılacak. Mustang Mach-E, hızlı bir şarj cihazına bağlandığında yaklaşık 45 dakika içinde bu değeri yakalayabilecek bir altyapıya sahip konumda. Ayrıca Ford, 799 dolardan başlayan fiyatlarla Connected Charge Station ev duvar şarj cihazını da kullanıma sunuyor. Müşteriler Wallbox cihazını günümüz itibarıyla bayilerden sipariş edebiliyor. Donanımın, Mustang Mach-E teslimatından önce araç sahiplerine iletildiğini de belirtmekte fayda var.

İlginizi çekebilir

Yeni dönemin ilk elektriklisi Mercedes EQC