reklamı kapat

POPÜLER

Amazfit Bip U akıllı saat

Bütçe dostu Amazfit Bip U akıllı saat için netleşen son detaylar

Xiaomi destekli firmalardan Huami, Amazfit akıllı saat ailesine eklenecek Amazfit Bip U için yeni detaylar ve görseller ortaya çıktı.

Yeni görseller ile iyice netleştiği üzere kare yapılı tasarımı benimseyen yeni akıllı saat modeli Amazfit Bip U, söylendiği kadarıyla 16 Ekim tarihinde resmi olarak lanse ediliyor. Eski ile yeni bilgileri harmanladığımız zaman 1,43 inç 320×302 piksel TFT LCD ekran üstüne kurulan ürün, burada her zaman açık ekran özelliğini de sunuyor deniyor.  Şimdilik halen üç farklı renkte karşımıza çıkan ürün, kayış ile beraber 31 gram ağırlığa sahip ve elbette suya karşı dayanıklı. Model firmanın yeni nesil tüm sağlık / aktivite ölçüm sensörlerini bünyesinde barındırıyor ve öğrenildiği kadarıyla bunlar arasında SPO2 sensörü de yer alıyor. Yani saat kandaki oksijen değerini belirleyebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

225 mAh pile sahip modelin 2 saat içerisinde tamamen doldurulabildiği ve bununla 9 günlük bir pil ömrü getirdiği de aktarılıyor. Tüm telefon bildirimlerini üzerine alabilen Bip U, bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanıyor ve 60 farklı sporu otomatik olarak tanıyabiliyor.

Amazfit Bip U dikkat çekmeyi başarmış durumda

Modelin fiyatı henüz resmi olarak açıklanmış ya da sızdırılmış değil. Ancak fiyatın 68 dolardan daha aşağıda olmasına kesin gözüyle bakılıyor. Modelin ilerleyen dönemde Türkiye’de de satılmasını bekliyoruz. Bazı Amazfit ürünlerin Xiaomi tarafından buraya getiriliyor.

İlginizi Çekebilir

Motorola’nın dikkat çeken katlanabilir telefonu