reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık için çıkan ufak inceleme videosu [İzle]

Apple AirPods Pro gibi görünen kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Mi Air 2 Pro için ufak bir inceleme videosu da ortaya çıkmış durumda.

Sık sık gündeme gelen Xiaomi Mi Air 2 Pro, artık bildiğiniz üzere AirPods Pro benzeri bir tasarımla yolda bulunuyor. Çok ama çok yakında tanıtılacağı düşünülen yaklaşık 73 dolarlık ürün, en son ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğini telefonlara gerek kalmadan açabiliyor haberiyle gündeme gelmişti. Şimdi ise kablosuz kulaklığı gözler önüne seren yukarıdaki ufak inceleme videosu karşımıza çıktı. Videoda da görebileceğiniz üzere oldukça köşeli bir şarj özellikli haznesi bulunan Mi Air 2 Pro, sadece siyah renkte rafalara çıkacak gibi görünüyor. Çünkü ürünün şimdilik başka bir rengi kendisini göstermiyor. Videoda kablosuz kulaklığın gövdesi yanında bağlantı kısmı da gözler önüne seriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Air 2 Pro için diğer detaylar şöyle

Halen ANC konusunda AirPods Pro kadar iyi olması çok da beklenmeyen model, elbette Bluetooth temelli çalışıyor ve LHDC ile AAC ses kodeklerini destekliyor. Kablosuz şarj özelliğine de sahip olan Mi Air 2 Pro, aktarıldığı kadarıyla normalde ANC olmadan 7 saat kadar, ANC açıkken ise 5 saat kadar pil ömrü sunuyor. Modelin şarj özellikli haznesi ile bu süre 28 saate kadar çıkarılabilecek deniyor.