reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık

Mi Air 2 Pro görebileceğiniz üzere biraz büyük bir kablosuz kulaklık

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık tanıtıldı; işte fiyatı

Apple AirPods Pro gibi görünen kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Mi Air 2 Pro için resmi duyuru sonunda yapıldı. İşte modelin tüm detayları;

Son haftalarda sık sık gündeme gelen Xiaomi Mi Air 2 Pro için resmi duyuru ile sadece fiyat netlik kazandı. Daha önce 90 ya da 100 dolara satılacak denilen model, Çin merkezli olarak yaklaşık olarak 104 dolardan satışa sunuldu. Genel olarak şık bir tasarımı bulunan kulak için formundaki Mi Air 2 Pro, özellikle teknik olarak dikkat çekiyor. Gelişmiş model baktığımız zaman 35 dB seviyesinde gelişmiş bir ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği üzerine kuruluyor. Burada istediğiniz anda çevredeki sesi duymanıza imkan tanıyan özel bir mod da sunuluyor.

Mi Air 2 Pro görebileceğiniz üzere biraz büyük bir kablosuz kulaklık

Bunun için kulaklığın dışında dokunmatik kontroller yer alıyor. Sürpriz olmadığı üzere Bluetooth temelli çalışan kablosuz kulaklık, aktif olarak aptX Adaptive ile LHDC V3 ses kodeklerini destekliyor. aptX Adaptive ile 50-80 ms arasında, LHDC V3 ile ise 100 ms altında bir gecikme değeri açıklanıyor. Kulaklığın Xiaomi cihazlarda özel bir eşleştirme / bağlantı ekranı da bulunuyor.

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık uzun bir kullanım ömrüne sahip

Sadece siyah renkte tasarlanan Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık, aktarıldığı kadarıyla normalde ANC olmadan 7 saat kadar, ANC açıkken ise 5 saat kadar pil ömrü sunuyor. Modelin 500 mAh’lık (Kulaklıklarda 55 mAh) şarj özellikli haznesi ile bu süre 28 saate kadar çıkarılabiliyor. 5W hızlı şarj destekli hazne, Qi temelli kablosuz şarj desteğini de sunuyor. Bu destek sayesinde kulaklığın ters kablosuz şarj sunan telefonların arkasında da şarj etmek mümkün oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

12 mm sürücüleri bulunan kulak içi formundaki Mi Air 2 Pro, Türkiye’de de satılacak ürünler arasında yer alıyor. Ancak bunun için halen bir tarih elimizde bulunmuyor.

İlginizi Çekebilir

Firma UWB teknolojisi ile büyük düşünüyor