reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık için netleşen son detaylar

Tasarımsal açıdan direkt olarak Apple AirPods Pro gibi görünen kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Mi Air 2 Pro için yeni bilgiler var.

Firmanın en yenisi Xiaomi Mi Air 2 Pro, görebileceğiniz üzere AirPods Pro benzeri bir tasarımla yolda bulunuyor. Artık çok ama çok yakında tanıtılacağı düşünülen ürün, en son 73 dolarlık bir satış fiyatına sahip olacak haberiyle gündeme gelmişti. Şimdi ise kulaklığın en önemli özelliği için bir detay karşımızda. Mi Air 2 Pro modeli ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip ve bunu kullanmak için telefona gerek bulunmuyor. Aktarıldığı kadarıyla kulaklığın üzerinden istenildiği zaman ANC açılabiliyor. Bu da gerçekten kullanışlı görünüyor. Kişiler bazen anlık olarak bu değişime ihtiyaç durabiliyor. Modelde “aktif, pasif ve ortam” olmak üzere üç farklı ANC modu olacak bilgisi de yine netleşen detaylar arasında yer alıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Air 2 Pro için başka neler biliyoruz?

ANC konusunda AirPods Pro kadar iyi olması çok da beklenmeyen model, elbette Bluetooth temelli çalışıyor ve LHDC ile AAC ses kodeklerini destekliyor. Kablosuz şarj özelliğine de sahip olan Mi Air 2 Pro, aktarıldığı kadarıyla normalde ANC olmadan 7 saat kadar, ANC açıkken ise 5 saat kadar pil ömrü sunuyor. Modelin şarj özellikli haznesi ile bu süre 28 saate kadar çıkarılabilecek deniyor.

İlgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video