reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık

En iddialı Xiaomi kablosuz kulaklık Mi Air 2 Pro iyice detaylandı

Apple AirPods Pro gibi görünen kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Mi Air 2 Pro için artık hemen hemen hiçbir sürpriz kalmadı.

Sık sık gündeme gelen Xiaomi Mi Air 2 Pro, artık bildiğiniz üzere AirPods Pro benzeri bir tasarımla yolda bulunuyor. Yarın resmi olarak tanıtılacağı aktarılan yaklaşık 90 ya da 100 dolarlık ürün, 35 dB seviyesinde gelişmiş bir ANC yani aktif gürültü engelleme özelliği üzerine kuruluyor. Burada çevredeki sesi duymanıza imkan tanıyan özel bir mod da sunuluyor. Eski ile yeni ortaya çıkan özelliklere daha detaylı baktığımız zaman kablosuz kulaklık sürpriz olmadığı üzere Bluetooth temelli çalışıyor ve aktif olarak aptX Adaptive ile LHDC V3 ses kodeklerini destekliyor. aptX Adaptive ile 50-80 ms arasında, LHDC V3 ile ise 100 ms altında bir gecikme değeri veriliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık için diğer detaylar şöyle

Şimdilik sadece siyah renkte görünen Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık, aktarıldığı kadarıyla normalde ANC olmadan 7 saat kadar, ANC açıkken ise 5 saat kadar pil ömrü sunuyor. Modelin 500 mAh’lık (Kulaklıklarda 55 mAh) şarj özellikli haznesi ile bu süre 28 saate kadar çıkarılabilecek deniyor. 5W hızlı şarj destekli hazne, kablosuz şarj desteğini de sunuyor. 12 mm sürücüleri bulunan kulak içi formundaki Mi Air 2 Pro, Türkiye’de de satılacak ürünler arasında yer alıyor. Ancak bunun için henüz bir tarih elimizde bulunmuyor. Kulaklığın Xiaomi cihazlarda özel bir eşleştirme / bağlantı ekranı da bulunuyor.

İlginizi Çekebilir

Firma UWB ile büyük düşünüyor