reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık

AirPods Pro benzeri Xiaomi Mi Air 2 Pro kablosuz kulaklık ortaya çıktı

Tasarımsal açıdan direkt olarak Apple AirPods Pro gibi görünen en yeni kablosuz kulaklık modeli Xiaomi Mi Air 2 Pro olacak. İşte detaylar;

Xiaomi, kablosuz kulaklık pazarının en büyük isimlerinden. Çünkü firmanın modelleri uygun fiyatlara sahip ve bu açıdan çok geniş bir kitleye ulaşıyor. Firmanın en yenisi Xiaomi Mi Air 2 Pro ise yukarıda da dediğimiz gibi AirPods Pro benzeri bir tasarımla yolda. Çok yakında tanıtılacağı aktarılan ürünün ANC yani aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor. Siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte gelecek kulaklık, yaklaşık olarak 80 dolar seviyesinde raflara çıkabiliyor deniyor. Ancak henüz fiyatın netleşmediği gelen bilgiler arasında. Modelin MIUI cihazlar için otomatik olarak bağlantı sunacağı da aktarılıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Xiaomi Mi Air 2 Pro öncesinde AirPods Pro benzeri Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklık gelmişti

Türkiye’de de satılacak ürün, merkezinde firmanın yeni nesil diğer giyilebilir ürünlerinde de yer alan Kirin A1 işlemciyi taşıyor ve Bluetooth 5.2 bağlantı kullanıyor. AirPods Pro gibi ANC yani aktif gürültü engelleme ile gelen FreeBuds Pro, bu noktada güzel bir detay da taşıyor. Firmanın resmi açıklamasına göre kulaklığın ANC özelliği dinamik olarak çalışıyor. Yani Huawei FreeBuds Pro, gürültü engelleme seviyesini bulunulan ortama göre sürekli olarak otomatik şekilde değiştirebiliyor. Bu da gerçekten çok kullanışlı görünüyor. Ofis içerisindeki gürültü ile dış mekan gürültüsü elbette birbirinin aynısı değil ve kulaklığın burada seviye ayarını kendisinin yapması güzel duruyor.

İlgili Video

Huawei FreeBuds 3’ü tanıtan video