reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi AirPods kablosuz kulaklık

Xiaomi dikkat çeken yeni bir ürün hazırlığında

Mi Mix 3 modeliyle büyük ses getiren Xiaomi, önemli bir ürün duyurusuna hazırlanıyor. Uygun fiyatlı bir Apple AirPods benzeri kablosuz kulaklık yolda gibi görünüyor.

Son dönemde yaptığı sağlam sızıntılar ile adından söz ettiren bir kaynağa göre Xiaomi, Apple AirPods’a rakip bir kablosuz kulaklık tanıtmaya hazırlanıyor. “Mi Air” ya da içerisinde “Air” geçen bir isme sahip olacağı söylenen ürün, direkt olarak AirPods‘un kopyası olacak deniyor. Yani aynı tasarım çizgisine sahip olacağı söylenen kablosuz kulaklık, şimdiden büyük merak uyandırıyor. Biliyorsunuz firmalar sürekli olarak telefonlarından 3.5mm kulaklık girişlerini kaldırıyor. Bu açıdan kablosuz kulaklıklar büyük önem arz ediyor. Xiaomi yanında Huawei de AirPods rakibi bir kulaklık geliştiriyor. Ancak detaylarına burada yer verdiğimiz bu model Mate 20 ailesi tanıtılmasına rağmen halen ortalıkta görünmüyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

En beğenilen kablosuz kulaklık Apple AirPods’un özellikleri şöyle

Apple’ın bu gelişmiş kulaklık modeli gücünü özel olarak geliştirilmiş Apple W1 çipten alıyor. Optik sensörlerden ve hareket ivmeölçerinden yararlanarak kulağınızda takılı olup olmadığını algılayan kulaklık, Mac sistemlere de bağlanabiliyor. Ses düzeyini ayarlamak, şarkıyı değiştirmek, arama yapmak ve yol tarifi almak için Siri’yi kullanabilen ürün, tek şarjla 5 saat batarya süresi sunabiliyor. Şarj kutusu ile bu süre 24 saate çıkartılabilirken, kutuda 15 dakika şarj 3 saat dinleme anlamına geliyor.

İlginizi Çekebilir

Firmanın yeni Mi Mix 3 modeli