reklamı kapat

POPÜLER

TicWatch C2

Şık tasarımlı akıllı saat sahibi olmayı düşünenlere TicWatch C2

Mobvoi, TicWatch C2 olarak adlandırdığı yeni akıllı saatini kullanıcıların beğenisine sunuldu. Yeni model paslanmaz çelik gövde ve deri kayışıyla göze çarpıyor. Tasarım açısından klasik tasarımlı saatlere benzeyen akıllı saat, farklı renk ve kayış seçenekleriyle geliyor.

Şirketin belirttiğine göre saatin roze altın renkli versiyonu şimdiye kadarki en ince TicWatch saat. Hem şık bir tasarıma önem verenlere hem de sportif tasarıma önem veren kullanıcılara hitap eden TicWatch C2, platinyum, siyah ve roze altın renk seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Her üç modelde de NFC bağlantı desteği bulunuyor. NFC sayesinde kullanıcılar kablosuz mobil ödeme yapabiliyor. Sağlık özelliklerine de destek veren saatte fitness takibi yetenekleri de bulunuyor. Google’ın sesli asistanı Google Asistan’a destek veren Wear OS işletim sistemli saat, aralık ayında piyasaya sunulacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TicWatch C2’nin satış fiyatı ne kadar olacak?

Şu anda ön siparişle satışa sunulan akıllı saatin fiyatı yaklaşık 200 dolar olacak. Akıllı saatin Türkiye’de satışa sunulması beklenmiyor. Bu arada unutmadan söyleyelim. Şirket,  TicWatch C2 haricinde TicPods Free  olarak adlandırdığı kablosuz kulaklığını da satışa sundu. Tamamen kablosuz olan kulaklığın yurt dışı fiyatı ise yaklaşık 130 dolar. Bu yıl fon desteği toplayan TicPods Free’nin şu anda kullanıcılar tarafından satın alınabileceğini söyleyelim.

İlginizi çekebilir

Xiaomi mağazasından görüntüler