reklamı kapat

POPÜLER

TicWatch Pro 3 Ultra GPS akıllı saat

TicWatch Pro 3 Ultra GPS akıllı saat modeli tanıtıldı; işte detaylar

Mobvoi ürün gamına bir akıllı saat modeli daha ekledi. Bu sefer TicWatch Pro 3 Ultra GPS akıllı saat modeli tanıtıldı. İşte detaylar;

TicWatch Pro 3 Ultra GPS akıllı saat modeli, TicWatch Pro 3 GPS’in üstüne geliyor ve gelişmiş özellikleri bünyesinde barındırıyor. Snapdragon Wear 4100 ile güçlü bir seçenek olan yuvarlak tasarımlı saat, Wear OS üzerine kuruluyor ve isminde de geçtiği üzere GPS taşıyor.

1,4 inç AMOLED ekrana sahip Pro 3 Ultra GPS, ekranını Corning Gorilla ile koruyor ve 1 GB RAM + 8 GB dahili depolama taşıyor. NFC’nin unutulmadığı saat, elbette su geçirmiyor ve telefon görüşmesi için de kullanılabiliyor.

Birçok kalemde aktivite takibi yapabilen saat, aktif kullanımda 72 saat, Essential modu açıldığı zaman 45 güne yakın pil ömrü getiriyor. Modelin yurt dışı için açıklanan başlangıç fiyatı 300 euro seviyesinde. Saatin 4G’li sürümü ise 360 euro fiyatlar satılacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

TicWatch Pro 3 Ultra GPS öncesinde Mobvoi TicWatch Pro X akıllı saat gelmişti

Hatırlamak adına TicWatch Pro X, yuvarlak tasarımı benimsiyor ve WearOS işletim sistemi üzerine kuruluyor. Bünyesinde iki tane üst üste konumlandırılan ekran yer alan saat, burada tam olarak üstte FSTN LCD ekran, altta ise 1.39 inç 326 ppi AMOLED ekrana sahip. Üstteki şeffaf ekran temel içerikler için görev yapıyor ve yapısı gereği neredeyse enerji harcamıyor.

Saat ile sürekli olarak alttaki ana AMOLED ekran kullanılırsa 4 gün, sadece üstteki FSTN LCD ekran kullanılırsa tam 45 gün pil ömrü elde edilebiliyor.

Gücünü performansı oldukça yüksek Qualcomm imzalı Snapdragon Wear 4100 işlemciden alan saat, 1 GB RAM‘e ve 8 GB‘lık dahili depolamaya sahip. Elbette suya karşı dayanıklı olan ve telefon görüşmesi için kullanılabilen ürün, e-SIM 4G bağlantı desteğini de getiriyor. İlk olarak Çin’de satılan saatin fiyatı 310 dolardan başlıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın