reklamı kapat

POPÜLER

Mobvoi TicWatch Pro 4G akıllı saat
Mobvoi TicWatch Pro 4G akıllı saat
Mobvoi TicWatch Pro 4G akıllı saat
Mobvoi TicWatch Pro 4G akıllı saat

Artık bağımsız; işte yeni çift ekranlı akıllı saat TicWatch Pro 4G

Son dönemde üretilmiş en yenilikçi akıllı saat modellerinden Mobvoi TicWatch Pro için yeni versiyon geldi. Bu sürüm 4G bağlantı desteğiyle fark yaratıyor.

Mobvoi tarafından geçtiğimiz yıl tanıtılan akıllı saat TicWatch Pro, kısa süre önce yenilendi. Yeni TicWatch Pro 4G, yerleşik eSIM üzerinden adında da geçtiği üzere 4G LTE bağlantı desteğiyle fark yaratıyor. Bu sayede akıllı telefonlardan bağımsız hale gelen saat, genel olarak eski jenerasyon ile aynı tasarımı taşıyor. Saatin söylediğimiz gibi en önemli özelliklerinden birisi bünyesinde üst üste konumlandırılan iki adet ekranın yer alıyor olması. Üstteki FSTN LCD ekran düşük güç harcaması için tasarlanmış. Temel bilgilere odaklanan bu ekran, yine de birçok konuda kullanıcısını bilgilendirebiliyor. Bunlar arasında saat, nabız, pil seviyesi, kalori, adım sayısı, mesafe ve tarih gibi detaylar yer alıyor. Temel ihtiyaçlara pili harcamadan ulaşmak adına çok akılcı bir yol bulan firma, bu şeffaf ekranın altında ise AMOLED bir ana ekran kullanıyor. Esas özellikleri 1,39 inç 400×400 piksellik bu dokunmatik ekranda yönetilebilen saat, Google’ın Wear OS işletim sistemi üzerine kuruluyor.

Mobvoi TicWatch Pro 4G akıllı saat

Gücünü Snapdragon Wear 2100 işlemci ve 1 GB RAM‘den alan saatin, 4 GB dahili depolama alanı bulunuyor. WiFi, Bluetooth, GPS, GLONASS, Beidou ve AGPS bağlantı seçenekleri de bulunan model, IP68 sertifikasıyla su altında kullanılabiliyor ve çizilmeye dayanıklı Gorilla Glass cam ile korunuyor. Görebileceğiniz üzere yuvarlak bir kasası bulunan akıllı saat, “Essential” moduyla tam 30 günlük kullanım ömrü sunuyor. Bu modda akıllı özelliklerin hemen hepsi kapatılıyor. Normal kullanımdaki pil ömrü 2 gün olarak açıklanan model,  415 mAh bir pil üzerine kuruluyor. NFC’si bulunan TicWatch Pro 4G, nabız ölçümü de gerçekleştirebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mobvoi TicWatch Pro 4G akıllı saat ne kadar satılacak?

Açıklandığı kadarıyla akıllı saat modelinin yurt dışı resmi satış fiyatı 279 dolar seviyesinde.

İlginizi Çekebilir

Şarj gerektirmeyen saat