reklamı kapat

POPÜLER

Mobvoi TicWatch Pro X akıllı saat

Çift ekranlı akıllı saat modeli Mobvoi TicWatch Pro X tanıtıldı

Mobvoi ürün gamına bir akıllı saat modeli daha ekledi. Bu sefer çift ekranlı TicWatch Pro X tanıtıldı. İşte bilinmesi gerekenler;

Mobvoi tarafından TicWatch serisine dahil edilen en yeni ve gelişmiş modellerden TicWatch Pro X, görebileceğiniz üzere yuvarlak tasarımı benimsiyor ve WearOS işletim sistemi üzerine kuruluyor.

Bünyesinde iki tane üst üste konumlandırılan ekran yer alan saat, burada tam olarak üstte FSTN LCD ekran, altta ise 1.39 inç 326 ppi AMOLED ekrana sahip. Üstteki şeffaf ekran temel içerikler için görev yapıyor ve yapısı gereği neredeyse enerji harcamıyor.

Saat ile sürekli olarak alttaki ana AMOLED ekran kullanılırsa 4 gün, sadece üstteki FSTN LCD ekran kullanılırsa tam 45 gün pil ömrü elde edilebiliyor.

Gücünü performansı oldukça yüksek Qualcomm imzalı Snapdragon Wear 4100 işlemciden alan saat, 1 GB RAM‘e ve 8 GB‘lık dahili depolamaya sahip. Elbette suya karşı dayanıklı olan ve telefon görüşmesi için kullanılabilen ürün, e-SIM üzerinden 4G bağlantı desteğini de beraberinde getiriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mobvoi TicWatch Pro X akıllı saat ileride Türkiye’ye gelebilir

Telefonlardan bağımsız olarak kullanılabilen akıllı saat, elbette her kalemde aktivite takibi yapıyor ve nabız başta olmak üzere birçok kalemde sağlık kontrolü gerçekleştirebiliyor. İlk olarak Çin’de satılacak saatin fiyatı ise 310 dolardan başlıyor.

İlginizi Çekebilir

Dünyanın en küçük aksiyon kamerası ile tanışın