reklamı kapat

POPÜLER

Mobvoi TicWatch C2+ akıllı saat

WearOS’lu şık akıllı saat: Mobvoi TicWatch C2+

Mobvoi firmasını çift ekranlı akıllı saat modelleriyle tanıyoruz. Şimdi ise firmadan normal bir model gelmiş durumda. İşte karşınızda Mobvoi TicWatch C2+.

Çift ekranlı akıllı saat de nasıl oluyor diyebilirsiniz. Daha önce çıkan bazı modellerinde temel ihtiyaçlara pili harcamadan ulaşmak adına akılcı bir yol kullanan firma, üstte yer alan ve çok az enerji harcayan eski dijital saat ekranı gibi olan şeffaf ekranın altına, 1,39 inç 400×400 piksellik ana AMOLED ekrana yer veriyor. İşte bu yapıyı benimsemeyen ve tek bir 1,3 inç 360×360 piksel AMOLED ekranla gelen firmanın en yenisi Mobvoi TicWatch C2+, yuvarlak yapıda ve oldukça şık görünüyor. Üç farklı gövde rengiyle hazırlanan ve burada hem erkek hem de kadınlara hitap eden saat, Android temelli WearOS işletim sistemi üzerine kuruluyor ve gücünü Snapdragon Wear 2100 işlemci ile 1 GB RAM‘den alıyor. Elbette suya karşı dayanıklı olan model, 400 mAh piliyle yoğun kullanımda 36 saate kadar pil ömrü sunabiliyor. Yerleşik olarak GPS ve nabız sensörleri de bulunan model, tam olarak 42.8 mm boyutlarında bir kasa kullanıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Mobvoi TicWatch C2+ modeli standart  bir akıllı saat

Modelin fiyatı ise yurt dışında yaklaşık olarak 210 dolar seviyesinde yer alıyor. Fiyatı yurt dışı için uygun sayılacak modelin, Türkiye’de satılması ise beklenmiyor. Ancak yine de bu konuda ileride bir sürpriz olabilir.

İlginizi Çekebilir

PlayStation 5 ile tanışın