reklamı kapat Advertisement

POPÜLER

iPhone 12 Pro Max

5G iPhone 12 Pro Max özellikleriyle fark yaratacak

iPhone 12 ailesi için geri sayım başladı. Ekim ayında tanıtılması beklenen telefonlardan Pro ailesi üst düzey özelliklere sahip olması bekleniyor. iPhone 12 Pro Max modelinin özellikleriyle fark yaratması bekleniyor.

Advertisement

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen iPhone 11 Pro ile iPhone 11 Pro Max modelleri benzer özellikleri kullanıcılara sunmuştu. iPhone 12 Pro ile iPhone 12 Pro Max’te ise bu durumun değişeceği belirtiliyor. 5G destekli iPhone 12 Pro Max’in bu yılki amiral gemisi akıllı telefon olacağı ve standart Pro modelinden ayrılacak özellikleri bünyesinde barındıracağı aktarılıyor. Gelen bilgiler gerçeğe dönüşürse  120 Hz ekran, daha hızlı mmWave 5G ve LiDAR sensör Pro Max modeline özel olacak. 120 Hz ekran desteği sayesinde 6,7 inçlik iPhone 12 Pro Max’in akıcı bir ekran deneyimi yaşatacağı dile getiriliyor. LiDAR teknolojisinin AR teknolojisine ve portre çekimlerde katkı sağlaması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

iPhone 12 Pro Max modelinin tanıtılmasına sayılı günler kaldı

Yeni iPhone modelinde çentikli tasarımın devam etmesi beklenen Apple’ın önümüzdeki yıl çentiği tamamen kaldıracağı da konuşuluyor. Ayrıca Apple’ın bu yıl yeni modellerin kutu içeriğine şarj adaptörünü de koymayacağı ifade ediliyor. Kullanıcıların ekstra bir ücret ödeyerek şarj adaptörlerini satın alabilecekleri dile getiriliyor. 5 nm üretim süreciyle üretilen A14 Bionic işlemcisiyle gelmesini beklediğimiz telefonların performans açısından sınırları zorlaması bekleniyor. IP68 sertifikası sayesinde suya ve toza karşı da dayanıklı olan telefonlardan Pro modellerinin lavicert renk seçeneğiyle geleceği iddia ediliyor.

İlginizi Çekebilir

Xiaomi’nin yeni arayüzü MIUI 12