reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser MB 660 UC Bluetooth Kulaklık
Sennheiser MB 660 UC Bluetooth Kulaklık
Sennheiser MB 660 UC Bluetooth Kulaklık
Sennheiser MB 660 UC Bluetooth Kulaklık

Sennheiser’dan ofis çalışanlarına özel üst düzey kulaklık

Ses konusunda birbirinden farklı ürünler sunan Sennheiser, şimdi de ofis çalışanlarına özel kulaklığını satışa sundu. Sennheiser MB 660 UC Bluetooth Kulaklık, açık ofislerde profesyonel iletişim için yüksek ses kalitesini ve yüksek verimliliği talep eden profesyoneller için her zamankinden daha konforlu çalışma imkanı sunuyor

Sennheiser’ın bu yeni kulaklığı, kapatılabilir Active NoiseGard teknolojisi ile istenildiğinde en yüksek seviyede ortam gürültüsü kesme özelliğine sahip. Bu teknoloji, ofisteki gürültüyü kişinin kontrolüne bırakarak verimli bir çalışma ortamı sağlıyor. Gürültü engelleme özelliği sayesinde karşı tarafa kusursuz ve arka plandaki gürültüden izole ses iletim imkanı sunan MB 660 UC, toplam 7 dahili mikrofon ile üstün bir iletişim ortamı vadediyor. Uçakla yapılan iş seyahatlerinde kabin içi anonslardaki ani ses yükselmelerine karşı ses limitlemesi de kulaklığa ayrı bir değer katıyor.

Sennheiser, yeni kulaklığıyla maksimum konfor sunuyor

Dokunmaya duyarlı touchpad özelliği ile arama cevaplama/bitirme, müzik açma/duraklatma, ses seviyesini artırma/azaltma gibi pek çok işlevi kolayca gerçekleştirmek mümkün. Katlanabilir ve katlandığında kendini kapatan yapısı, maksimum seviyede konfor sunuyor. Tek seferde şarj ile 30 saate kadar kullanım olanağı sağlayan MB 660 UC Bluetooth Kulaklık, aynı anda iki bluetooth cihaza bağlanabiliyor. Kutusundan çıkan aparat ile hem bilgisayara hem de cep telefonuna/tablete bağlanabildiği gibi, iki ayrı cep telefonu/tablete de aynı anda bağlanabiliyor. Bluetooth kullanmadan da yine kutudan çıkan kablolar ile bilgisayara veya cep telefonu/tablete bağlamak mümkün.

Türkiye’de Bircom tarafından satışa sunulan ve tavsiye edilen satış fiyatı 1929,90 TL olan MB 660 UC, online alışveriş sitelerinden, teknoloji marketlerinden ve Sennheiser Deneyim Merkezi’nden satın alabilirsiniz.