reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Hd 250BT

Bütçe dostu Sennheiser HD 250BT için indirim fırsatı

Geçtiğimiz mart ayında inceleme fırsatı bulduğumuz Sennheiser HD 250BT indirime girdi.
Sennheiser’ın giriş seviyesine yönelik geliştirdiği bir kablosuz kulaklık modeli olan HD 250BT’nin 899 TL‘lik fiyatı 536 TL‘ye geriledi. Sadece siyah renkli bir gövdeye sahip olan model Bluetooth bağlantısı sayesinde kablosuz destekli cihazlarla iletişim kurabiliyor.

Kulaklık, DJ’lerin kullandıkları kablosuz kulaklık tasarımını benimsiyor. Plastikten üretilen bir gövde yapısını benimseyen model yüksek fiyatlara satılan modeller gibi üst düzey malzeme kalitesine sahip değil. Tam dolu pille 25 saate varan bir kullanım imkanı sunan kulaklık aptX ve AAC ses kodeklerine destek veriyor. Dahili mikrofona da sahip olan kulaklık bu sayede kullanıcıların telefon görüşmeleri yapabilmesine de imkan tanıyor. 125 gram ağırlığıyla dikkat çeken kulaklık konforlu bir müzik deneyimine olanak sağlıyor. Kutu içeriğinden herhangi bir taşıma çantasının çıkmadığı model USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklık parçasının sağ tarafına bakıldığında üç adet fiziksel tuş yer alıyor. Bu tuşlar kulaklıkta ses seviyesinin ayarlanmasına yardımcı oluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser HD 250BT’de ekolayzır özelliği var mı?

Sennheiser’ın diğer incelediğimiz modellerinde olduğu gibi bu model de Smart Control uygulamasına destek veriyor. Uygulama üzerinden ekolayzır seçenekleri yer alıyor. Kulaklığın detaylı incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Sennheiser

İlginizi Çekebilir

Xiaomi Mi 11 Ultra’nın içindeki detaylara bakın