reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser HD 820

Üst segment bilgisayar fiyatına kulaklık: Sennheiser HD 820

Uygun fiyata kulak içi kulaklığı CX 6.00BT’yi tanıtan Sennheiser, üst segment kulaklığı HD 820’nin duyurusunu gerçekleştirdi. Sennheiser HD 800 S’in yerini alan kulaklık, sunduğu performansla müzik tutkunlarının beklentilerini karşılamayı amaçlıyor.

Gorilla Glass’tan üretilen disklere sahip olan kulaklık rezonansı en aza indirgeyen bir tasarıma sahip. Kulak çevresindeki akustik bölmeyi kapatmanın bir kulaklığın tasarımını zorlaştırdığı, istenmeyen rezonans ve yansımalar yaratarak sesin saflığını tehdit ettiği belirtiliyor. Sennheiser’ın yeni kulaklığı HD 820 ise bu sorunu ortadan kaldırıyor. Almanya’ya geliştirilip üretilen kulaklık gerçekçi ve doğal bir ses sunarak müzik tutkunlarının dikkatini çekeceğe benziyor. Dış ortamdaki gürültüyü de azaltabilen kulaklık, ses konusunda üstün özellikler sunan 4,4 mm altın bir fişe sahip. Sennheiser’ın kapalı dinamik kulaklıklığı HD 820, müzik tutkunlarının istedikleri yerde müzik keyfi çıkarabilmelerine imkan tanıyor. Rezonansları en aza indirgeyen cam dönüştürücü kapaklara sahip olan HD 820, 360 gram ağırlığında. Empedans değeri 300 ohm olan kulaklığın yurt dışındaki satış fiyatı ise yaklaşık 2.400 dolar.

Uygun fiyata kablosuz kulak içi kulaklık arayanlara: Sennheiser CX 6.00BT

Sennheiser, yeni kablosuz kulaklığı CX 6.00BT’yi müzik tutkunlarını da beğenisine sundu. Apple’ın AirPods ve Beats X kablosuz kulaklıklarına rakip olarak geliştirilen kulaklık dahili mikrofona, üç adet tuşun yer aldığı kumandaya ve 6 saate varan pil ömrüne sahip. Bu ay piyasaya sunulacak kulaklığın yurt dışındaki satış fiyatı ise 100 dolar olacak. Kulaklıkla ilgili detaylara buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.