reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser HD 250BT

Uygun fiyata yüksek ses kalitesi; Sennheiser HD 250BT incelemesi

Sennheiser’ın yeni uygun fiyatlı kablosuz kulaklığı Sennheiser HD 250BT, Sennheiser dünyasına atım atmak isteyenlere göz kırpıyor. Kulaklığın detaylarını mercek altına aldık.

Sennheiser yeni kablosuz kulaklığını kısa bir süre önce ofisimize test etmemiz için gönderdi. 899 TL’lik fiyatıyla uygun fiyatlı bir kulaklık olan HD 250BT, DJ’lerin kulandıkları kablosuz kulaklık tasarımını benimsiyor. Plastikten üretilen bir gövde yapısını benimseyen model yüksek fiyatlara satılan modeller gibi üst düzey malzeme kalitesine sahip değil.

Siyah renkli bir gövde rengine sahip olan model uygun bir fiyata satıldığı için malzeme kalitesini çok da sorun etmiyoruz. Kafa bandında herhangi bir dolgu veya yastık malzemesi yer almıyor. Kulaklık bununla birlikte katlanabilir bir tasarıma da sahip değil. Kutu içeriğinden herhangi bir taşıma çantasının çıkmadığı model USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. Kulaklık parçasının sağ tarafına bakıldığında üç adet fiziksel tuş yer alıyor. Bu tuşlar kulaklıkta ses seviyesinin ayarlanmasına imkan sağlıyor.