reklamı kapat

POPÜLER

sennheiser
sennheiser

Sennheiser’dan kulaklık ailesine uygun fiyatlı yeni üyeler

Sennheiser, HD 4 serisi kulaklıklarıyla uygun fiyata yüksek ses kalitesi ve konforlu bir müzik deneyimi vadediyor. Pasif ses izolasyonu ve aktif gürültü engelleme özelliği sayesinde premium kalite kulaklıklara eşdeğer ses kalitesi sunan Sennheiser HD 4, kulağa ve kafaya çok rahat oturan taç ve kulak kapsül tasarımıyla kullanıcılara rahatsızlık vermiyor.

Mobil cihazlarla da kullanılabilen HD 4 serisi, siyah, parlak siyah ve beyaz olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip. Seride yer alan HD 4.20s, şarkı geçişlerini de sağlayabilen tek kontrol tuşuyla pratik bir kullanım sunuyor. HD 4.20s, tüm akıllı telefonlarla uyumlu şekilde çalışıyor. HD 4.30’un iOS ve Android işletim sistemleri için iki ayrı modeli ile siyah ve beyaz olmak üzere iki ayrı rengi bulunuyor. 3 tuşlu kumandaya ve mikrofona sahip olan HD 4.30, bu sayede telefon görüşmelerinde de rahatlıkla kullanılabiliyor.

HD 4.40 BT ve HD 4.50 BT modelleri ise Bluetooth 4.1 ve NFC desteğiyle mobil cihazlara kablosuz bağlanabiliyor. HD 4.50 BT, NoiseGard özelliği sayesinde dış ortam seslerinin müziğe karışmasını engelliyor. HD 4.40 BT ve HD 4.50 BT, bu yıl 5-8 Ocak tarihleri arasında düzenlenen CES Fuarı sonrasında satışa sunulacak. Sennheiser HD 4.20s’in Türkiye’deki fiyatının 349,99 TL, Sennheiser HD 4.30’un fiyatının ise 449,99 TL olduğunu belirtelim.