reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser kablosuz kulaklık
Sennheiser kablosuz kulaklık
Sennheiser kablosuz kulaklık
Sennheiser kablosuz kulaklık
Sennheiser kablosuz kulaklık
Sennheiser kablosuz kulaklık

Sennheiser’ın yeni kablosuz kulaklıkları Türkiye’de satışta; işte fiyatları!

Ses teknolojileri konusunda dünyanın bir numaralı isimleri arasında yer alan Sennheiser, HD 350BT ve HD 450 BT modelleri Türkiye’ye getirdi.

CES 2020 kapsamında resmi olarak lanse edilen Sennheiser imzalı yeni modeller kafa üstü formunda. Yukarıda da belirttiğimiz gibi HD 350BT ve HD 450BT isimlerine sahip kulaklıklar, ilk olarak şık bir tasarıma sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanan kablosuz kulaklık modelleri, ortak olarak 30 saate yakın bir dinleme ömrü sunuyor. USB-C portundan hızlı şarj edilebilen kulaklıklar, özel bir dijital asistan butonuna da sahip. Burada en çok öne çıkan ise HD 450BT oluyor. Çünkü bu kulaklıkta aktif gürültü engelleme sunuluyor. Bu yüzden de bu modelin biraz daha pahalı olduğunu belirtelim. HD 350BT için 130 dolar verilmesi gerekirken, HD 450BT 220 dolar seviyesinde yer alıyor. Ortak olarak AAC ve AptX desteklerini taşıyan kulaklıklar, Sennheiser‘dan beklendiği üzere yüksek ses kalitesi sunuyor. Peki bu Sennheiser modellerinin Türkiye fiyatları ne kadar?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser imzalı yeni kablosuz kulaklıklar ucuz değil

Ancak modellerin kalitesi oldukça yüksek ses seviyede yer alıyor. Baktığımız zaman HD 350BT için 869 TL, HD 450 BT modeli içinse 1.499 TL verilmesi gerekiyor. Katlanabilir yapıda tasarlanan Sennheiser kulaklıkların siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renk seçeneği bulunuyor. Modellerin benzer bir tasarımı taşıdığını belirtelim.

İlginizi çekebilir

Airbus’ın çok ilginç yeni uçak tasarımı ve detayları