reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser ve Audio-Technica kablosuz kulaklık
Sennheiser ve Audio-Technica kablosuz kulaklık

Sennheiser ve Audio-Technica’dan yeni kablosuz kulaklık modelleri

CES 2020 fuarından kablosuz kulaklık duyuruları gelmeyi sürdürüyor. Bu sefer karşımızda Sennheiser ve Audio-Technica imzalı modeller bulunuyor.

Burada ilk olarak Sennheiser imzalı modellerden başlayalım. Firmanın yeni modelleri kafa üstü formunda. HD 350BT ve HD 450BT isimleri sahip kulaklıklar, ilk olarak şık bir tasarıma sahip. Bağlantı tarafında Bluetooth 5.0 kullanan kablosuz kulaklık modelleri, ortak olarak 30 saate yakın bir dinleme ömrü sunuyor. USB-C portundan hızlı şarj edilebilen kulaklıklar, özel bir dijital asistan butonuna da sahip. Burada en çok öne çıkan ise HD 450BT oluyor. Çünkü bu kulaklıkta aktif gürültü engelleme sunuluyor. Bu yüzden de bu modelin biraz daha pahalı olduğunu belirtelim. HD 350BT için 130 dolar verilmesi gerekirken, HD 450BT 220 dolar seviyesinde yer alıyor. Ortak olarak AAC ve AptX desteklerini taşıyan kulaklıklar, Sennheiser‘dan beklendiği üzere yüksek ses kalitesi sunuyor.

Sennheiser ve Audio-Technica kablosuz kulaklık
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser ve Audio-Technica, ses konusunda dünyanın en iyilerinden

Audio-Technica imzalı yeni kablosuz kulaklık ise QuietPoint ATH-ANC300TW adında. Yeni kulaklığı için gerçekten uzun bir isim seçen firmanın bu modeli AirPods benzeri cepte taşınabilecek yapıda. Kulak içi formunda kulaklıklara ve bir şarj haznesine sahip model, aktif olarak gürültü engelleme yapabiliyor. Toplam 4.5 saatlik bir pil ömrünün açıklandığı model, 249 dolar fiyat etiketine sahip.

İlginizi Çekebilir

OnePlus’ın şaşırtan modeli

İLGİLİ HABERLER