reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser HD 250BT
Sennheiser HD 250BT

Bütçe dostu Sennheiser HD 250BT kablosuz kulaklık için indirim fırsatı

Uygun fiyatlı kablosuz kulaklık Sennheiser HD 250BT modelinin fiyatı geriledi. Piyasadaki resmi fiyatı 1.599 TL olan kulaklık şu anda 788 TL‘ye satın alınabiliyor.

İncelemesini geçtiğimiz yılın mart ayında yaptığımız kulaklık , DJ’lerin kulandıkları kablosuz kulaklık tasarımından ilham alıyor. Plastikten üretilen bir gövde yapısını benimseyen Sennheiser HD 250BT yüksek fiyatlara satılan model siyah renkli bir gövde rengine sahip. Kutu içeriğinden herhangi bir taşıma çantasının çıkmadığı model USB-C üzerinden şarj edilebiliyor. AptX ve AAC gibi yüksek kaliteli kodek desteği sunan kulaklık Bluetooth 5.0 bağlantısıyla mobil cihazlarla iletişim kuruyor. Kullanıcılar kulaklığı tam olarak şarj ettiğinde 25 saate varan bir kullanım imkanı elde ediyor. Kulaklık Smart Control uygulamasına da destek veriyor. Uygulama üzerinden ekolayzır seçenekleri yer alıyor. Sennheiser HD 250BT’de mikrofon da mevcut. Bu sayede kullanıcılar telefon görüşmelerini de kulaklık üzerinden gerçekleştirebiliyor. 3 saatte şarj edilebilen model hem hafif hem de yüksek ses performansıyla göze çarpıyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser HD 250BT kablosuz kulaklık fiziksel tuşlarla geliyor

Kulaklıkta kontrol mobil cihazlar haricinde modelin üzerinde yer alan fiziksel tuşlarla sağlanıyor. iOS ve Android‘li cihazlarla uyumlu şekilde çalışan kulaklığın detaylı incelemesini buraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın