reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser IE 80S BT kablosuz kulaklık
Sennheiser IE 80S BT kablosuz kulaklık

Odyofil’lere özel kablosuz kulaklık: Sennheiser IE 80S BT

Kulaklık denildiği zaman akıllara gelen ilk firmalardan olan Sennheiser, ürün gamına oldukça gelişmiş bir kablosuz kulaklık daha ekledi. Odyofil’lere özel Sennheiser IE 80S BT tanıtıldı.

Odyofil, her zaman duyulan bir kavram değil. Kısaca açıklamak adına Odyofil, sesin kaydedildiği doğal haline en yakın şekilde yeniden yüksek kaliteli şekilde üretimi konusunda meraklı kişilere deniyor. Bu kişiler sesi olabilecek en iyi ve gerçekçi şekilde dinlemek istiyor ve bu uğurda çok büyük harcamalar yapıyor. İşte bu kişileri odak noktasına koyan yeni kablosuz kulaklık Sennheiser IE 80S BT, firmanın bu konuda ilk Bluetooth modeli konumunda yer alıyor. Boyna takılan bir tasarımı bulunan kulak içi kulaklık, yüksek çözürlüklü AAC, LHDC ve aptX HD kodeklerine tam destek veriyor. Kablolu kadar iyi kaliteyi kablosuz olarak sunduğu söylenen model, AKM DAC yanında 10 mm sürücüler üzerine kuruluyor. Firmanın, odyofil odaklı diğer kulaklıkları gibi “dengeli ses vermesi için ürettiği” kablosuz kulaklık Sennheiser IE 80S BT, bazı özelleştirme seçeneklerine de sahip. Örneğin direkt olarak kulaklık üzerinde “bass” için fiziksel bir ayar seçeneği sunuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser IE 80S BT kablosuz kulaklık kağıt üzerinde harika görünüyor

Sennheiser Smart Control uygulaması üstünden çok daha iyi şekilde özelleştirilebilen kulaklık, bünyesinde bir mikrofon da taşıyor. Bu sayede telefon görüşmesi için kullanılabilen IE 80S BT, aynı zamanda Google Assistant ile Siri’ye direkt erişim için özel bir fiziksel dijital asistan butonuna da sahip. Boyna takılan kısmının değiştirilebildiği söylenen kulaklığın, fiyatı 499 dolar gibi normal kullanıcılar için oldukça yüksek bir seviyede. Bu fiyat Odyofil’ler içinse oldukça uygun görünüyor.

İlginizi Çekebilir

Huawei’nin EMUI 10 arayüzü böyle bir deneyim sunuyor