reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum Free

Sennheiser’dan mobil hayata özel üst düzey kablosuz kulaklık

Sennheiser, bugüne kadar ürettiği en kompakt bluetooth kulaklığı mobiliteye önem verenler için sunuyor. Türkiye’de Bircom tarafından satılan Sennheiser Momentum Free kulak içi kulaklık, gelişmiş teknik özellikleriyle dikkatleri üzerine çekiyor.

Sennheiser Momentum Free, müzik ve ses dünyasının en çok takdir toplayan kulaklık serilerinden biri olan Sennheiser’ın Momentum serisinin en kompakt kulaklığı. Mobil hayata özel olarak tasarlanan kulaklık, portatif tasarımıyla bütün ihtiyaçlarınıza ve aradığınız şıklığa sahip. 14 gramlık ultra hafif ve boyunda duran yapısı, özellikle mobiliteye önem verenlerin ve kulaklığı kablosuz tercih edenlerin bütün gün kulağından çıkarmak istemeyecekleri bir müzik deneyimi yaşatıyor. Momentum In Ear’ın sahip olduğu akustik yeteneği birebir yansıtan kulaklık, dengeli ve detaylı bir ses sahnesi sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum Free

“Sennheiser Momentum Free”

Kulaklıkta kullanılan paslanmaz ve açılı kulak kapsül kanalı, sesi kayıpsız bir şekilde kulak kanalına iletiyor. Bluetooth 4.2’nin yanı sıra Qualcomm apt-X ve AAC kodlama desteği de olduğu için, Hi-Fi kalitesinde kablosuz ses iletimi gerçekleştiriyor. Aynı anda iki farklı cihazla eşleştirilerek kullanılabilen Momentum Free, 3 yönlü çağrıyı destekliyor. 3 butonlu kumandası ile hem müzik hem de çağrılar kontrol altında tutulabiliyor. Momentum Free kulaklığı, tek seferlik şarj ile 6 saat boyunca kullanmak mümkün. Gerçek bir tasarım ve mühendislik harikası olan kulaklık, müzik dinleme tecrübenizi özgürleştirecektir. Deri taşıma kılıfı özellikle hareketli yaşam stilini benimseyenler için bu kulaklık isabetli bir tercih olacaktır.

Türkiye’de Bircom tarafından satışa sunulan ve tavsiye edilen satış fiyatı 899,90 TL olan Momentum Free kulaklığı online alışveriş sitelerinden, teknoloji marketlerinden veya Bircom’un Sennheiser Deneyim Merkezi’nden satın alabilirsiniz.