reklamı kapat

POPÜLER

Sennheiser Momentum Wireless 3
sennheiser

ANC destekli Sennheiser Momentum Wireless 3 için 4.000 TL’lik indirim fırsatı

Piyasadaki başarılı kablosuz kulaklıklar arasında yer alan Sennheiser Momentum Wireless 3 kablosuz kulaklık için yeni bir indirim fırsatı var. Resmi satış fiyatı 9.499 TL olan kulaklığın fiyatı bir satış kanalında 5.499 TL‘ye düştü.

Kulaklığın hem siyah hem de kum beji renk seçenekleri bu fiyata satın alınabiliyor. Kulaklık üst segment bir kablosuz kulaklık olduğu için aktif gürültü engelleme özelliğiyle geliyor. Bu sayede arka plandaki gürültüyü minimum seviyeye getiren model  Bluetooth 5.0 bağlantısıyla mobil cihazlarla kablosuz iletişim kurabiliyor. Dış dünyadan gelen seslerin frekansına ters bir frekans üreten Momentum 3, bu sayede sadece müziğe odaklanmaya imkan sağlıyor.

Paslanmaz çelikten üretilen ayarlanabilir kafa bandına sahip olan kulaklık yastıklarında deri malzemesi kullanılıyor. Momentum Wireless 3’te USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi, ses tuşları ve gürültü engellemeyle ilgili bir tuş yer alıyor. Kulaklıklar katlandığında veya açıldığında gücü kapatabiliyor veya açabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sennheiser Momentum Wireless 3 uzun pil ömrüyle göze çarpıyor

Kablosuz kulaklık tam olarak şark edildiğinde 17 saate varan kullanım imkanı sunuyor. Konforlu bir müzik deneyimi sunan kulaklıkta USB-C, 3.5 mm kulaklık girişi, ses tuşları ve gürültü engellemeyle ilgili bir tuş yer alıyor. Kulaklıkta müzik dinlerken kulaklığı kulağınızdan çıkarttığınızda müzik otomatik duruyor.

Sennheiser

İlginizi çekebilir: Xiaomi imzalı robot köpek CyberDog ile tanışın