reklamı kapat

POPÜLER

Xiaomi Mi Mix 2S

Performans limitlerini zorlayacak Xiaomi Mi Mix 2S’den yeni detaylar

Çin merkezli elektronik üreticisi Xiaomi, Mi Mix ailesi üzerinde üzerinde çalışmaya devam ediyor. Malzeme kalitesi, gövde tasarımı ve özellikleriyle fark yaratan aile, yakın zamanda Mi Mix 2S‘e de ev sahipliği yapacak. İşte bu dikkat çeken telefondan ilk detaylar;

Ortaya çıkan verilere göre Xiaomi Mi Mix 2S, direkt olarak Mi Mix 2’nin üzerine konumlandırılıyor. Yani tasarımsal olarak büyük değişiklikler getirmeyecek model, farkını donanımsal olarak koyuyor. Buna göre Mix 2S, Qualcomm’un en yeni işlemcisi Snapdragon 845 ile gelen ilk akıllı telefon olacak. Bunu MWC 2018’den önce tanıtılacak olmasıyla eline alacağı söylenen akıllı telefon, ayrıca bellek ve depolama konusunda da artışlar getirecek. “S” takısını hızdan aldığı tahmin edilen Mi Mix 2S, Mobil Dünya Kongresi’nin öncesinde en çok konuşulanlar arasında yer alacak. Bu da ona fuara kadar gündemde kalma şansı tanıyacak.

Xiaomi Mi Mix 2S

Xiaomi, Mi Mix 2S için acele ediyor

Ancak bu oldukça mantıklı görünüyor. Biliyorsunuz Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9+’ın fuar kapsamında tanıtılacak olması diğer tüm modelleri gölgeliyor. Bunu yaşamamak adına birçok firmanın yeni telefonlarını duyurmak için fuarın sonrasını seçtiği bilinirken, Xiaomi süreci öne çekecek gibi görünüyor. Bu açıdan telefonun şubat ayının ortasında tanıtılması bekleniyor. Samsung Galaxy S9 ailesi ise 25 Şubat tarihinde resmileşiyor.

İlginizi çekebilir