reklamı kapat

POPÜLER

FIAT Egea
en ucuz

Otomobil almayı düşünenler için FIAT Egea’dan dikkat çeken kampanya

Yıl sonuna kadar geçerli olacak FIAT Egea kampanyası içerisinde fiyat indirimlerinin yanında ödeme seçeneklerinde kolaylık da yer alıyor.

Tofaş’ın 1 milyar dolarlık yatırım yaparak 2015 yılının sonunda seri üretime geçirdiği ve Avrupa başta olmak üzere 50’den fazla ülkeye ihraç ettiği Fiat Egea ülkemizdeki lider isimlerden birisi. 2017 yılının en çok satılan modeli olarak hafızalarımızda yer edinen Fiat Egea Sedan, bu yıl 26.342 adetlik satış rakamına ulaşarak, 2018 yılının ilk 11 ayında da kendi sınıfının ve Türkiye’nin en çok satılan modeli olmayı başarmış durumda. Fiyat/performans eğrisindeki karakteriyle dikkat çeken ailenin özellikle son 3 ayda yapılan kampanyalar ile daha da ulaşılabilir hale geldiğini de bu süreç içerisinde birlikte görmüştük. Bu adımları yıl sonu kampanyalarıyla devam ettiren isimlerden birisi olan FIAT, aralık ayında kullanıcılara yine dikkat çekebilecek seçenekler sunmuş durumda.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Kampanya detayları

KDV ve ÖTV indirimlerinin yanında hurda teşvikinin de bir getirisi olan fiyatlara baktığımızda, Türkiye’de üretilen modeller arasında en ekonomik rakamlar karşımıza çıkıyor. Bu hamle dahilinde Fiat Egea Sedan, yılsonuna kadar geçerli kılınan kampanya projesi kapsamında 61.800 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Motor ve donanım paketlerine göre değişen bu rakamlarla Egea ailesinin tüm versiyonlarında 36.000 TL’ye kadar 12 ay vadeli faizsiz kredi seçeneği de satın alınabiliyor.

İlginizi çekebilir

FIAT Panda çarpışma testi