reklamı kapat

POPÜLER

Teknoloji ve donanımıyla fark yaratıyor; FIAT Mirror ailesi ile tanışın

İstanbul’da düzenlenen özel bir etkinlik kapsamında tanıtımı gerçekleştirilen FIAT Mirror ailesi, donanım bazında keyifli geliştirmeler içeriyor.

Son dönemlerdeki indirim hamleleriyle öne çıkan isimlerden birisi olan Fiat, ürün gamına yeni bir opsiyon ekleyerek kullanıcıların karşısına çıkıyor. Güncel teknoloji donanımları ve krom tasarım detayları ile ön plana çıkan seriye Mirror adını veren marka, bunu farklı modeller üzerinden satışa sunacak. Yapılan açıklamalara baktığımızda Mirror sersinin ilk olarak Fiat Egea üzerinden satışa sunulacağını görüyoruz. Hurda teşvikiyle birlikte 77.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunulan Mirror donanım seviyesi, 500 model ailesinin üyelerinde de önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

Teknik özellikler

Teknolojik donanımlarla birlikte özel renk seçenekleri ve modele özgü aksesuarlarıyla dikkat çeken Mirror Serisi, ilk olarak İtalya’da 500 Ailesi’nde satışa sunulmuş durumda. Türkiye’de sunulacak olan Fiat Egea Mirror serisindeyse standart donanımda Apple CarPlay uygulaması uyumluluğu bulunan Uconnect™ 7″ HD dokunmatik ekran sistemi ile birlikte sunuluyor. Mirror serisinde ayrıca geri görüş kamerası da model ailesinde standart olarak bulunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Ürün gamına yeni eklenen “Dinamik Mavi” ve “Toscana Yeşili” seçenekleriyle farklılaşan Mirror’a özgü olarak krom ayna kapakları, krom cam çıtası ve B sütununda modele özel Mirror logolu Egea Sedan, Egea Hatchback ve Egea Station Wagon’da ön plana çıkıyor. 17 inç boyutundaki elmas kesimi jantlarla donatılan Mirror’da 7 inçlik yüksek çözünürlüklü Uconnect dokunmatik multi medya sistemine ve Apple CarPlay desteğine yer verilirken, geri görüş kamerası da standart olarak sunuluyor. Mavi renkli iç döşemeler de Egea Mirror Ailesi’ni farklılaştırıyor. Türkiye’de 2019 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak Mirror donanım seviyesine sahip Fiat 500 ailesinin üyelerinde ise Egea modellerinde olduğu gibi Dinamik Mavi karoser rengi, krom ayna kapakları ve cam çıtaları, modele özel Mirror rozetleri ve mavi tonlu iç mekana yer veriliyor.