reklamı kapat

POPÜLER

Jeep Compass

Jeep Compass ve Jeep Grand Cherokee için özel haziran kampanyası

Takas desteği ve stok bitirme kampanyalarıyla kullanıcılarla buluşacak Jeep Compass ve Jeep Grand Cherokee, meraklılarının değerlendirebileceği bir süreçte.

Yeni jenerasyonuyla Türkiye pazarına giriş yaptığı ilk dönem içerisinde büyük ilgi gören Jeep Compass, kendisine sahip olmak isteyenlerle kampanya üzerinden buluşmaya devam ediyor. Bu kapsamda Grand Cherokee’yi de ön plana çıkartan Jeep, SUV tutkunlarına haziran ayında da özel takas ve kredi kampanyaları sunuyor. Standart olarak dört tekerlekten çekişle gelen Compass’ın 2018 model yıllı versiyonunu baz alan marka, takas desteği dışında da 100 bin TL için 20 ay vadeli yüzde 1,99 faizli eşit ödemeli kredi sunmakta.


Jeep Compass ve Jeep Grand Cherokee 2018 model yılıyla değerlendiriliyor

Kampanya kapsamında ilk olarak Compass’ın detaylarına baktığımızda, 170 beygir güç üreten benzinli motor ve 9 ileri şanzıman kombinasyonun baz alındığını görüyoruz. Jeep, 4×4 olan bu versiyona anahtar teslim bedelleri üzerinden 15.000 TL tutarındaki takas desteği avantajı sağlıyor. Markanın zirve noktalarından birisi olan Grand Cherokee de stoklarda yer alan bir önceki model yılıyla kampanya kapsamındaki yerini almış durumda. Aracın bu versiyonlarında ise haziran ayı boyunca yüzde 20 nakit indirimi yapılacak.

İlginizi çekebilir

Grand Cherokee Trackhawk’tan buz üstünde hız rekoru