reklamı kapat

POPÜLER

CS-GO-dust2

CS:GO severler için 20.yıla özel heyecanlandıran güncelleme

Yeni gelen CS:GO güncellemesi eski oyunculara da sesleniyor. En sevilen oyun haritası olan Dust2 için önemli bir gelişme yaşandı.

Orijinal Counter-Strike ilk kez 19 Haziran 1999 tarihinde karşımıza çıktı. O günden bu yana hala popülerliğini koruyan oyun, 20. yaşını kutluyor. Yeni yayınlanan güncelleme ile ilk olarak en sevilen silahlardan AUG‘a yeni özellikler kazandırıldı. Rekabetçi oyun modunu etkileyen en büyük değişiklik ise CounterTerrorists AUG’ının zayıflatılması olarak göze çarpıyor. Birçok CS:GO oyuncusu, uzun süredir AUG’ın diğer silahlara kıyasla çok iyi olduğundan şikayet ediyordu. Valve sonunda oyuncuların isteklerini duydu. Son dönemin en popüler silahı olan AUG’un kullanımı diğer tüfeklerle uyumlu hale getirmek için yeni ayarlamalar geldi. Yeni güncellemede dürbün olmadan silahın doğruluğu azaltıldı ve ateş etme oranı düşürüldü.

CS:GO için 20 yaşına özel güncelleme

Ayrıca Valve, Counter Strike‘ın 20. yıldönümü nedeniyle eski oyuncuların yakından tanıdığı ve artık efsane haline gelen Dust2 haritasının retro versiyonunu oyun haritalarına ekledi. Bunların yanı sıra güncellemede Danger Zone moduna ait bazı değişikliklere de el atılırken, oyuna ayrıca yıldönümünü kutlamak için oyunun meşhur tavuklarına odaklanan bir kapsül olan “Chicken Capsule” yayınladı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Casual Dust2 harita grubunda yer alan Retro Dust2 haritası, 20. yıldönümünü kutlamak için çok uygun bir yol gibi duruyor. Diğer gelişmelerden daha fazla ön plana çıkan Retro Dust2 haritasının gelişinin oyuncular tarafından nasıl karşılanacağını zamanla göreceğiz.

İlginizi çekebilir

Geleceğin oyun servisi Google Stadia hakkında heyecan yaratan açıklama