reklamı kapat

POPÜLER

PUBG sonrası ortaya çıkan battle royalelerden Super Mario Battle Royale

Bu da oldu! Ücretsiz oyun, Super Mario Battle Royale [Oyna]

PUBG ve türevlerinden sıkıldınız mı? O zaman beklenmedik bir Battle Royale’e atılmanın tam zamanı. İşte karşınızda Super Mario Battle Royale!

PUBG, Fortnite gibi popüler oyunlar sonrası, hemen her oyunun, Tetris’in bile evet, Battle Royale versiyonuna sahip olduğumuz şu günlerde Super Mario serisinin bunun dışında kalması kesinlikle kabul edilemezdi. Neyse ki YouTuber Inferno Plus bu eksikliği giderecek oyunu gelişirdi. Mario Royale isimli oyun Super Mario Bros’un orijinal NES versiyonundan devşirme. Hayli kalabalık bir oyuncu sayısı bulunan oyun, sizi benzeri tüm Battle Royale’lerde olduğu gibi 99 diğer çevrim içi oyuncuyla eşleştiriyor. Oyundaki amaç da etabı ilk bitiren kişi olmak. Kulağa basit geliyor ancak emin olun ki o kadar da basit değil…

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

PUBG yoksa Super Mario Battle Royale var

Oyun içi kaynaklar orijinal oyunla aynı. Ancak orijinal oyundan farklı olarak bu kaynaklar her oyuncuya aynı set içinde sunuluyor, ayrı ayrı değil. Yani bu da demek oluyor ki herkes mantardır, Super Star’dır bu kaynaklara sahip olamıyor. Hızlı olan kazanır anlayacağınız. Oyunu oynamaksa hayli zor. Çünkü diğer oyuncuları silik bir şekilde de olsa ekranda görmeye devam ediyorsunuz. Bu da kendinize odaklanmayı hayli zorlaştırırken, zaman zaman kendi karakterinizi kaybettiğiniz dahi oluyor. Üstelik karakterinizin üzerinde devasa bir okla “SEN” yazısı dahi bulunmasına rağmen! Oyun tarayıcı üzerinden ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. En azından Nintendo oyunu internetten “uçurana” kadar.

Keyifli ve eğlenceli olduğunu söylemekten çekinmeyeceğimiz bu Battle Royale’i hemen buradan deneyebilir, siz de kalan 98 Mario’ya karşı ne kadar hızlı olduğunuzu gösterebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

PUBG Mobile’ın Takımlı Ölüm Maçı modu tanıtımı