reklamı kapat

POPÜLER

Flappy bird

Flappy Bird, “Battle Royale” moduyla geri dönüyor

Flappy Bird bildiğiniz üzere bir gecede popüler olmuş, haftalar içinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştı. Yakın zamandır adını duymadığımız oyun, şimdi farklı bir mod ile geri dönüyor.

Mobilde bir gecede popüler olan Flappy Bird şimdi karşımıza popüler olan başka oyun moduyla çıkıyor. Fortnite ve PUBG gibi oyunların temel aldığı “battle royale“, bir zamanlar en çok indirilen oyun unvanını alan Flappy Bird‘e geliyor. Oyunculara farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan “Flappy Bird Royale“, klasik oyun modu gibi karşımıza çıkacak. Kuşların dolu olduğu bir otobüsle başlayacağınız bu oyunda toplamda 99 kullanıcı ile aynı anda kuş uçuracaksınız. Burada en çok havada kalmak için diğer kullanıcılarla rekabet gireceksiniz. Onları geçmek için parmağınızı çok daha kontrollü basmalısınız!

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Klasik oyundan uzaklaşılmamış

Bu kuş oyunu, yakın zaman önce piyasaya sürülen Mario Royale oyununa benzer bir stile sahip olsa da aslında kendi tarzından da çok uzaklaşmamış. Flappy Bird Battle Royal kullanıcılara özelleştirme imkanı tanırken aynı zamanda günlük deneme modu da bulunuyor. Kullanıcıların bu yeni oyuna hazırlanmasına da imkan tanıyor. Şu an için beta sürümü mevcut olan oyunun bu temmuzda yapılacak lansman ile tam sürümünün Android ve iOS için aynı anda yayınlanacağı planlanıyor. Ancak isterseniz web sürümünü de oynayabilirsiniz. Buradan oyunun yeni halini deneyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

Tesla otomobiller için yeni yarış oyunu