reklamı kapat

POPÜLER

Overwatch LEGO

LEGO’nun Overwatch setine iki yeni üye katılıyor [Galeri]

LEGO yaptığı işbirlikleri ile adından söz ettiriyor. Daha önce Batman, Stranger Things ve Harry Potter gibi serilerini sunan LEGO, bu sefer karşımıza Overwatch serisiyle çıkıyor.

LEGO, Blizzard‘ın en popüler ve sevilen oyunları arasında yer alan Overwatch için  yeni setler hazırladı. Bu yılın ekim ayında satışa sunulacak setlerin, önümüzdeki ay SDCC’deki Blizzard standında gösterileceği duyuruldu. Yakın zaman önce Blizzard Overwatch 2′yi çıkartacağına dair söylentilere sahne olmuştu. Bunun ardından LEGO’nun yeni LEGO setlerini getirmesi söylentilerin üstüne gelmiş oldu. Yeni gelecek bu iki setten ilki, Junkrat & Roadhog LEGO setini 380 parça ile 50 dolara satın alabiliyorsunuz. İkincisi Wrecking Ball ise 227 parça ile 20 dolara satılıyor. Bu set ayrıca oyunun sevilen karakterleri arasında yer alan Hammond hamster figürüyle beraber geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Overwatch serisinde eksik figürlerin gelip gelmeyeceği belli değil

Junkrat & Roadhog ve Wrecking Ball setleri LEGO’nun en yeni setleri olarak karşımıza çıkıyor. Önceki setlerde ise  Tracer ve Widowmaker, Hanzo, Genji ve Soldier: 76, Reaper ve McCree‘nin küçük LEGO figürlerini bulunuyordu. Ayrıca bunların yanında sevilen D.Va ve Reinhardt‘a ek olarak, makine setleri de yer alıyordu. İlk olarak geçen yıl kullanıcıların beğenisine sunulan bu LEGO figürlerinde bazı eksiklikler bulunuyor.  Overwatch severler tarafından eksik bulunan Mei, Symmetra ve Torbjörn figürlerinin de yeni set ile gelmesi bekleniyor.

İlginizi çekebilir

Netflix Stranger Things LEGO seti