reklamı kapat

POPÜLER

Meraklıları göz atabilir; dizel motorlu Jeep Renegade, haziran ayına özel kampanyayla satışta

Meraklılarına kredi, ödeme ve indirim avantajını beraberinde getiren Jeep Renegade kampanyasının merkezinde dizel motorlu versiyon var.

Geçtiğimiz hafta içerisinde 2019 model yılına kavuşmuş yeni yüzüyle karşımıza çıkan Jeep Renegade, genel itibarıyla makyaj niteliğinde değişimler elde etti. Kullanıcıları memnun edecek en büyük noktası, 1.0 litrelik yeni motor seçeneği olan modelden gelen bu haberlerle birlikte var olan araçların satış sürecinin de kampanyalar üzerinden hareketlenmesini bekliyorduk. Nitekim bu konuda bizi çok fazla bekletmeyen Jeep, sunduğu kredi fırsatı ve ödeme seçenekleriyle meraklılarının ilgisini çekmeyi amaçlıyor. Sadece haziran ayını kapsayacak olan bu ilk kampanya 120 HP gücündeki 1,6 litrelik dizel motoru ve otomatik şanzıman kombinasyonu bir araya getiren Renegade versiyonunda geçerli olacak.


İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Compass, Wrangler ve Grand Cherokee de kampanyada

Kampanya dahilinde, Renegade için 50 bin TL’ye kadar eşit ödemeli, 12 aya varan vadeyle cazip kredi fırsatı sunun Jeep, sunroof donanımını da hediye ediyor. “Benim için sunroof olmasa da olur” diyenler içinse, bu hediye yerine 5 bin TL’ye varan nakit indiriminin de değerlendirilebilecek fırsatlar arasında olduğunun altını çizmekte fayda var. Ülkemizde satışa sunulduğu günden bu yana büyük ilgi gören Jeep Compass’ta ise tam 100 bin TL’ye kadar 1,29 faizle 15 aya varan vadeyle kredi seçeneği devreye alınıyor. Ailenin diğer üyeleri Wrangler ve Grand Cherokee modellerinde de yüzde 7 nakit indirimi bulunuyor.