reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 2. sezon 9. bölüm

Westworld 2. sezon 9. bölüm “Vanishing Point” tanıtım filmi [Video]

Westworld‘ün büyük sezon finali adım adım yaklaşıyor. Önümüzdeki hafta ekrana gelecek bölümün tanıtımı da sonunda gün yüzüne çıktı. Tanıtımdan anlıyoruz ki bölüm yoğunlukla Siyahlı Adam’a odaklanacak.

Sezon finalinin izleyici karşısına çıkmasına kısa bir zaman kala Vanishing Point bölümü boy göstermeye hazırlanıyor. Westworld’ün gizlilik içeren tanıtım taktiği devam ediyor. Bu sebeple bir cümle bile olsa bölüm özeti bulamadık henüz. Paylaşılan tanıtım ise yine belli karakterlere odaklanacak bir bölüm izleyeceğimize işaret ediyor. Ghost Nation‘a yakından bakmamızın ardından sıra Siyahlı Adam olarak andığımız William’a gelmiş olabilir. Tanıtımın büyük bir kısmı ona odaklanmayı tercih ediyor. Fragman “Bana gerçeği söyle. Bana doğru olan bir şey söyle.” sözleriyle başlıyor. Ardından William‘ın “Benim içimdeki bu şeyi başka kimse görmüyor. Başlangıçta ben de görmemiştim. Sonra bir gün baktım, oradaydı. Başka herkese görünmez olan o leke. Sen hariç herkese…” sözlerini duyuyoruz. Siyahlı Adam’ın yaşamına daha yakından bakacağımız duygusal bir bölüm geliyor gibi… Bakalım tahminlerimizin ne kadarı doğru çıkacak?

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

İsmi Vanishing Point olarak açıklanan yeni bölüm Amerika’da 17 Haziran‘da ekrana gelecek. Paylaşılan yeni bölüm tanıtımını ise haberimizin girişinde bulup seyredebilirsiniz.