reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 2. sezon 10. bölüm

Westworld 2. sezon 10. bölüm “The Passenger” tanıtım filmi [Video]

Her bölümü ilgiyle takip edilen Westworld‘de sonunda sezon finali geldi, çattı. Adının The Passenger olacağını öğrendiğimiz bölüm tanıtımıyla kafalarda yeni soru işaretleri yaratıyor. Bizleri heyecanlı bir sezon finalinin beklediğini müjdeliyor.

Bildiğiniz gibi Westworld son birkaç bölümdür daha gizlilik dolu bir hal aldı. Önceden bir cümlelik de olsa bir özet paylaşılıyor ve izleyici meraklandırılıyordu. Şimdi o tek cümlelik özetler de kayboldu. Bizlere de sadece tanıtımlardan çıkarım yapmak düşüyor. Fakat ikinci sezon finali için paylaşılan tanıtım fazlasıyla kafa karıştırıcı. O sebeple net bir çıkarım yapmak neredeyse imkansız.

Geçtiğimiz bölümde Siyahlı Adam olarak tanıdığımız William‘ın geçmişine dönmüş ve onun aile yaşantısı hakkında fikir sahibi olmuştuk. Babalar Günü’nde yayınlanan bu bölüm şaşırtıcı pek çok gelişmeye ev sahipliği yapmıştı. Şimdi karakterlerimiz geçmişlerini gölgesinden sıyrılarak aksiyon dolu anlara atılıyor. Sezonun başından beri ayrı ayrı işlenen hikayeler sonunda heyecan verici şekilde bir araya geliyor. Kaybettiklerinin ardından Dolores bir şeyleri kazanmaya fazlasıyla hazır görünüyor. Tanıtımdaysa yanında Bernard‘ın yer alması dikkat çekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Westworld’ün The Passenger isimli sezon finali Amerika’da 24 Haziran‘da ekrana gelecek. Paylaşılan bölüm tanıtımını ise haberimizin girişinde bulabilirsiniz.