reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 2. sezon 2. bölüm

Westworld 2. sezon 2. bölüm “Reunion” tanıtım filmi [Video]

HBO‘nun ilgi gören bilim kurgu dizisi Westworld sonunda ekranlara geri döndü. İkinci sezonun başlamasının ardından gelecek hafta ekrana gelecek bölümün tanıtımı da gün yüzüne çıktı.

Advertisement

İsmi Reunion olarak açıklanan bölümü Carly Wray ve Jonathan Nolan birlikte kaleme aldı. Yönetmen koltuğunda ise Vincenzo Natali oturuyor. Paylaşılan özet sadece bir cümleden oluşuyor: Neden en baştan başlamıyoruz? Hem bu cümle hem de tanıtımda gördüğümüz bazı görüntüler geçmişe doğru yol alacağımıza işaret ediyor. Böylece Dolores’in hatırladığı onca şeyden ufak ve önemli bir kısmına biz de şahitlik edeceğiz.

Kafa karıştıran tanıtım

Aslına bakarsanız tanıtımdaki görüntüler kafamızı karıştıracak cinsten. Çünkü bunlardan hangilerinin geçmişte hangilerinin günümüzde geçtiğini ayırt etmek oldukça zor. Örneğin Dolores’i modern kıyafetler içinde parkın dışında olduğunu varsaydığımız bir yerde görüyoruz. Fakat bu sahne günümüzde değil de, geçmişte yaşanmış gibi bir hava hakim. Öte yandan ileride Siyahlı Adam’a dönüşeceğini bildiğimiz William yeniden karşımıza çıkıyor. Geçen sezon öldüğünü zannettiğimiz Logan da bir kez daha boy gösteriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Oldukça basit bir şekilde Reunion şeklinde adlandırılan bölüm 29 Nisan‘da izleyici karşısına çıkacak. Detaylarla dolup taşan ikinci sezon ikinci bölüm tanıtımını ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.

Westworld 2. sezon 2. bölüm tanıtımı