reklamı kapat

POPÜLER

Westworld 2. sezon 3. bölüm

Westworld 2. sezon 3. bölüm “Virtù e Fortuna” tanıtım filmi [Video]

Bilim kurgu sevenlerin büyük bir ilgiyle takip ettiği Westworld tam gaz devam ediyor. İkinci sezon ikinci bölümün yayınlanmasının ardından gelecek hafta izleyeceklerimize dair ilk görüntüler gün yüzüne çıktı.

Virtù e Fortuna olarak adlandırılan bölüm Roberto Patino ve Ron Fitzgerald tarafından kaleme alındı. Kamera arkasında ise Richard J. Lewis görev yaptı. Bu sefer paylaşılan özet sadece iki cümleden oluşuyor ve tanıtımda duyduğumuz sözleri tekrar ediyor: “Kim olduğumuzun kendine has bir güzelliği var. Biz de onlar gibi hayatta kalmayı denemeliyiz.”

Neredeyse bir dakika süren tanıtım ise olabildiğince az ipucu vermeye odaklanıyor. Her şey Dolores‘in “Dışarıda ölmeyi redddenlerin, hayatta kalmayı başaranların iz bıraktığı bir dünya var.” demesiyle başlıyor. Ardından onun bu sözleri Bernard‘a söylediğini görüyoruz. Ardından parkta yaşanan mücadeleler hafif bir müzik eşliğinde karşımıza çıkıyor. Ardından Dolores’in “İşin aslı, hepimiz hayatta kalmayı hak etmiyoruz” sözlerini duyuyoruz. Onun bu sözleri sezonun ilk bölümüne bağlanacak gibi görünüyor. Tanıtımdaki son görüntü ise altıncı parktan olduğunu öğrendiğimiz kaplan oluyor. Onun varlığı işlerin daha da karışacağı mesajını veriyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Virtù e Fortuna olarak isimlendirilen yeni bölüm 6 Mayıs‘ta izleyici karşısına çıkacak. Detaylarla dolup taşan ikinci sezon üçüncü bölüm tanıtımını ise hemen aşağıda bulup seyredebilirsiniz.