reklamı kapat

POPÜLER

westworld

Westworld 2. sezon ne zaman yayınlanacak?

Kasım ayında Evan Rachel Wood, Westworld 2. sezon bölümlerinin bahar aylarında yayınlanacağını müjdelemişti. Dizinin bir başka oyuncusu Jeffery Wright ise hangi ayda yayınlanacağını ağzından kaçırdı.

HBO’nun ilk sezonuyla kendine bağlayan bilim kurgu dizisi Westworld, yeni sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Her bölüm için ayrı ayrı incelemesini yaptığımız yapım hatırlarsanız insansı robotlardan oluşan bir eğlence parkında geçiyordu. Robotların bilinçlerini sorgulamaya başladığı dizide olaylar bir anda beklenmedik bir şekilde ilerliyor ve kaos da peşi sıra geliyordu. Başrol oyuncuları arasında Anthony Hopkins’in yer aldığı dizi için hazırladığımız detaylı incelemeleri haberin devamında okuyabilirsiniz. Bir diğer başrol oyuncusu Jeffery Wright ise müjdeli haberi ağzından kaçıran isim oldu. Bahar aylarında yayınlanmasını beklediğimiz dizi için resmi bir tarih vermeyen HBO’yu bekleyemeyenler için söyleyelim; dizi nisan ayında televizyon ekranlarına geri dönüyor.

Çekimleri geçtiğimiz günlerde tamamen noktalanan Westworld 2. sezon için San Diego Comic-Con’da bir fragman yayınlanmış ve “robotların isyanı” gösterilmişti. Ancak yeni sezonun bununla sınırlı kalmaması bekleniyor. Bildiğiniz gibi Westworld, devasa parkın bir alanı konumunda. Yeni sezonda “Samurai World” ya da “Medieval World”ü görmemiz olasılıklar dahilinde diyebiliriz. Yeni sezonun çekimleri de tamamlandığına göre ikinci bir fragmanla buluşmamız da an meselesi. Comic-Con’da yayınlanan fragmanı haberin devamında izleyebilirsiniz.

Video

TÜM İNCELEMELER

Westworld 1. Sezon 1. Bölüm “The Original” incelemesi
Westworld 1. Sezon 2. Bölüm “Chestnut” incelemesi
Westworld 1. Sezon 3. Bölüm “The Stray” incelemesi
Westworld 1. Sezon 4. Bölüm “Dissonance Theory” incelemesi
Westworld 1. Sezon 5. Bölüm “Contrapasso” incelemesi
Westworld 1. Sezon 6. Bölüm “The Adversary” incelemesi
Westworld 1. Sezon 7. Bölüm “Trompe L’Oeil” incelemesi
Westworld 1. Sezon 8. Bölüm “Trace Decay” incelemesi
Westworld 1. Sezon 9. Bölüm “The Well-Tempered Clavier” incelemesi
Westworld 1. Sezon 10. Bölüm “The Bicameral Mind” incelemesi